Magicform 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Tasarımlarında modayı, kadınsı detaylarla birleştiren Magicform'un 2012 ilkbahar yaz koleksiyonunda, ilkbaharı müjdeleyen transparan gecelikler, rengarenk askısız sütyenler ve vücuda form veren yüksek belli külotla ise yeni sezonun en çarpıcı parçaları…

Arjantin ve İspanya'nın tutku dolu dokusundan ilham alınarak hazırlanan Magicform 2012 ilkbahar yaz koleksiyonu, içinizdeki kadını yeniden keşfetmeniz için tasarlandı. Renk skalasında yer alan ateşli ve sıcak tonlar, naif dokularla birleşirken, gül demetleri ile bezenen saten kumaşlar koleksiyonda başrolü oynuyor. Koyu mercan, portakal rengi, kırmızı, gül kurusu, somon, turkuaz, nil yeşili ve limoni renklere, vazgeçilmez siyah, beyaz ve ekru eşlik ediyor.

Büyük göğüslü kadınların kurtarıcısı olan ve hareket özgürlüğü sağlayan askısız ve minimizer sütyenler, küçük göğüslü kadınlar için hazırlanan su dolgulu ve askısız tasarımların tamamı, canlı renklerle hayat buldu. Modanın detaylarda saklı olduğunun bilinci ile tasarlanan ve sütyenlerin kopçalarını saklayan şık fiyonklar, sezonun hoş sürprizlerinden biri! İleri teknoloji ürünlerini de tasarımlarında kullanmayı tercih eden Magicform, vücuda form veren külotları da koleksiyonuna dahil etti.

Relax at Home serisinde yer alan, pijama, gecelik ve şort ve sabahlık takımlar, pasta, şeker, kiraz, kuş, tavşan ve kedi desenleri ile hayat bulurken, rahat ve bir o kadar da keyifli tasarımlar, kotonun yanı sıra, ipek ve saten kumaşlar ile şıklaşıyor. Gelin adayları için vazgeçilmez bir marka haline gelen Magicform, düğün öncesi ve sonrası organizasyonlar için de birbirinden farklı ve eğlenceli tasarımlara imza attı. Gelin Koleksiyonunda yer alan balayı setleri, özel olarak hazırlanan çeyiz kutuları, saten ve brode ile hayat bulan ve vücudu tutkuyla bağlayan kurdeleli gelin büstiyerleri, markanın hayata geçirdiği tutku dolu tasarımlardan sadece bir kaçı.

---gallery---Foto Galeri için tıklayın!---/gallery---

Kaynak: Womenist.net

12 Mart 2012 Pazartesi 13:30

İspanya, Arjantin, Kadın