Maliye Bakanlığından Akçakoca ve Boğaziçine 3 Milyon TL Destek

AK Parti Düzce İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu, geçtiğimiz hafta Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ve Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan ile birlikte Ankara’da Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile yapılan görüşmenin olumlu sonuçlandığını ve talep edilen ödeneğin aktarıldığı müjdesini verdi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu, geçtiğimiz hafta Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ve Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan ile birlikte Ankara'da Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile yapılan görüşmenin olumlu sonuçlandığını ve talep edilen ödeneğin aktarıldığı müjdesini verdi.

Konu ile ilgili açıklama yapan AK Parti Düzce İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu 6 Haziran 2014 tarihinde başta Cumayeri ve Yığılca olmak üzere, Akçakoca ve Boğaziçi Beldesinde de etkili olan sel felaketinin açtığı yaraların sarılması için talep edilen ödeneğin Bakanlık tarafından onaylandığını ve Akçakoca Belediyesi'ne 2 Milyon 400 Bin TL, Boğaziçi Belediyesi'ne ise 509 Bin TL ödenek aktarıldığını açıkladı.

Kaşıkoğlu ayrıca Kaynaşlı ilçesi için de Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile bugün tekrar bir görüşme yapıldığını, Görüşmeye Belediye Başkanı Erol Bayraktarın da katıldığını belirterek, Kaynaşlı için de bir dosyanın bakanlığa teslim edildiğini ve akıbetini sıkı bir şekilde takip edeceklerini dile getirdi. - DÜZCE

Kaynak: İHA

28 Kasım 2014 Cuma 11:19

Ak Parti, Metin Kaşıkoğlu, Düzce, Akçakoca, Yerel