Mandrake'ye Veda

Kalp yetmezliği nedeniyle hayatını kaybeden ‘Mandrake’ lakaplı ünlü illüzyonist Mehmet Ertuğrul Işınbark için Kocamustafapaşa Çevre Tiyatrosu’nda tören düzenlendi.

Kalp yetmezliği nedeniyle hayatını kaybeden 'Mandrake' lakaplı ünlü illüzyonist Mehmet Ertuğrul Işınbark için Kocamustafapaşa Çevre Tiyatrosu'nda tören düzenlendi. Meslektaşlarının katıldığı törende Mandrake'nin eşi ve kızı gözyaşlarını tutamadı.

Ünlü illüzyonist Mehmet Ertuğrul Işınbark, Çanakkale'deki yazlığında rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmış ve tüm çabalara rağmen kurtarılamamıştı.

Işınbark için Kocamustafapaşa Çevre Tiyatrosu'nda tören düzenlendi. Törene ünlü illüzyonistin meslektaşları ve sevenleri katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ile başlayan törende Mandrake'nin hayatından kesitler sinevizyon eşliğinde gösterildi. Sinevizyon gösterisinin ardından konuşma yapan Mandrake'nin kızı Işın Işınbark, "Onu hep güler yüzüyle hatırlayın" dedi.

Yapılan konuşmanın ardında sevenleri ve meslektaşları Mandrake'nin tabutuna karanfil bıraktı. Bu sırada tabutun başına gelen Mandrake'nin eşi Süheyla Işınbark, uzun süre gözyaşı döktü. Acılı eşi kızı Işın Işınbark teselli etmeye çalıştı.

Törenin ardından Mandrake'nin cenazesi Fatih Camii'ne götürüldü. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

29 Mayıs 2014 Perşembe 13:38

Mehmet Ertuğrul, Kocamustafapaşa, Çanakkale, Mandrake, Politika, Güncel