Manisa Alacak Meselesi Silahlı Kavgaya Dönüştü: 6 Yaralı

Alacak meselesi silahlı kavgaya dönüştü: 6 yaralıMANİSA'da alacak meselesi yüzünden iki grup arasında çıkan silahlı kavgada, 6 kişi yaralandı.

Alacak meselesi silahlı kavgaya dönüştü: 6 yaralı
MANİSA'da alacak meselesi yüzünden iki grup arasında çıkan silahlı kavgada, 6 kişi yaralandı. Olayla ilgili 8 kişi gözaltına alındı.
Aralarında alacak meselesi bulunan O.D. (Onur Doğan) ile bir turizm firması (İdeol Turizm) sahibi M.K. (Mahmut Kalıpçı) arasında bugün tartışma çıktı. M.K.'nin Yunusemre İlçesi Mimar Sinan Bulvarı Hüseyin Genç Yaya Üst Geçidi yakınında bulunan işyeri önünde çıkan tartışma büyüdü. İddiaya göre; O.D.'nin arkadaşı olduğu belirlenen bir grup, yol kenarında park edili bir otomobilden tabanca ve pompalı tüfeklerle inip işyerine ve çevreye ateş açtı. Açılan ateş sonucu M.K. kaçıp kurtuldu. M.K.'nin arkadaşlarının da diğer gruba silahla karşılık verdiği öne sürüldü. Olayda 6 kişi yaralandı. Yaralılardan O.D. (Onur Doğan), C.T. (Caner Turan) ve M.M. (Murat Menteş) Grandmedikal Hastanesi'ne, S.Ö. (Serkan Özen) ve G.K. (Göbel Köşak) Manisa Devlet Hastanesi'ne, A.Ö. (Aguş Özanıt) ise Merkez Efendi Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralıların hayati tehlikesi bulunmadığı belirtildi. Olayın ardından olay yerine çok sayıda Polis ekibi sevk edildi. Olayla ilgili 8 kişi gözaltına alındı. Olay yerinde inceleme yapan polis, çok sayıda mermi çekirdeği ve kovan tespit etti. Çatışmanın izi 20 metrelik alanda görüldü. Olay yerinde mermilerin isabet ettiği park halindeki çok sayıda araç ise hasara uğradı. Polis, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

Kaynak: DHA

29 Kasım 2016 Salı 18:20

Hüseyin Genç, Yunusemre, Manisa, 3. Sayfa
YORUMLAR