Son dakika: Manisa beşik gibi! 4.1 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi

Son dakika: Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde saat 14.26'da meydana gelen 5.1 büyüklüğündeki depremin ardından saat 17.53'te 4.1 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi. Depremin yerin 7 kilometre derinliğinde gerçekleştiği belirtildi.

Elazığ'da 6.8 büyüklüğünde meydana gelen ve 41 vatandaşımızın ölümüne sebep olan depremin ardından Türkiye sallanmaya devam ediyor.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın (AFAD) verilerine göre, Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde saat 17.53'te 4.1 büyüklüğünde bir Deprem meydana geldi. Depremin yerin 7 kilometre derinliğinde gerçekleştiği belirtildi.

"DEPREM SONRASI OLUMSUZ BİR İHBAR OLMADI"

AFAD'dan yapılan açıklamada, "Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde meydana gelen 4,1 büyüklüğündeki #deprem sonrası, an itibariyle, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır" denildi.

AYNI GÜN İÇERİSİNDE İKİNCİ DEPREM!

Öte yandan, Kandilli Rasathanesi'nin verilerine göre Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde saat 14.26'da 5.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. AFAD ise depremi 4.8 olarak duyurdu. Deprem, yer kabuğunun 7 kilometre derinliğinde meydana geldi.

Son dakika: Manisa beşik gibi! 4.1 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi - Son Dakika
Son dakika: Manisa'da 5.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi Son dakika: Manisa'da 5.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiSon dakikla: Manisa'da meydana gelen 5,1 büyüklüğündeki deprem sonrası vatandaşlar sokağa döküldü Son dakikla: Manisa'da meydana gelen 5,1 büyüklüğündeki deprem sonrası vatandaşlar sokağa döküldüManisa'daki 5.1 şiddetindeki depremin ardından uzmanlardan ilk açıklama Manisa'daki 5.1 şiddetindeki depremin ardından uzmanlardan ilk açıklamaManisa'daki deprem anında yaşanan panik, güvenlik kameralarına yansıdı Manisa'daki deprem anında yaşanan panik, güvenlik kameralarına yansıdıNaci Görür, Manisa depremini yorumladı: Endişe edilecek bir şey yok Naci Görür, Manisa depremini yorumladı: Endişe edilecek bir şey yok
28 Ocak 2020 Salı 18:06

Kırkağaç, Deprem, Manisa, AFAD, Güncel, Son Dakika

Son Dakika