Son dakika: Manisa'nın Akhisar ilçesinde 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Son dakika: Manisa'nın Akhisar ilçesinde 4.8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Manisa Valiliği, depreme ilişkin herhangi bir olumsuzluğun bulunmadığını bildirdi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Manisa'nın Akhisar ilçesinde 4,8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Saat 05.43'te meydana gelen deprem, 7 kilometre derinde kaydedilirken bölgede herhangi bir hasar oluşmadı.

Dün de saat 15.40'da Akhisar'ın Karabörklü mahallesinde 4.5 büyüklüğünde deprem meydana gelmişti.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA

Manisa Valiliği, merkez üssü Akhisar ilçesi olan 4,8 büyüklüğündeki depreme ilişkin herhangi bir olumsuzluğun bulunmadığını bildirdi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, saat 05:43'te merkez üssü Akhisar olan 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldiği belirtildi.

Açıklamada, "An itibarıyla depremden kaynaklanan herhangi bir olumsuzluk bulunmamaktadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" ifadelerine yer verildi.

Son dakika: Manisa'nın Akhisar ilçesinde 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi - Son Dakika
Son dakika: Manisa'da 4 büyüklüğünde bir deprem daha Son dakika: Manisa'da 4 büyüklüğünde bir deprem dahaSon dakika: Manisa 5.2 büyüklüğündeki depremin ardından peş peşe sallandı Son dakika: Manisa 5.2 büyüklüğündeki depremin ardından peş peşe sallandıDeprem uzmanı Prof. Dr. Naci Görür: Manisa'da depremler devam edecektir Deprem uzmanı Prof. Dr. Naci Görür: Manisa'da depremler devam edecektirSon dakika: Manisa'da 4.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi Son dakika: Manisa'da 4.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi
Kaynak: AA
24 Şubat 2020 Pazartesi 06:30

Son Dakika