Manken Özay'dan Doğu ve Güneydoğu Çağrısı

Manken Özay'dan Doğu ve Güneydoğu çağrısı Ünlü Manken Tuba Özay: 'Sanatçı dostlarım bu bölgelere gelmekten korkmasınlar'BATMAN - Batman'da bir güzellik merkezinin açılışına katılan Manken Tuba Özay, sanatçıların Doğu ve Güneydoğu bölgelerine gelmekten çekinmemelerini istedi.

Manken Özay'dan Doğu ve Güneydoğu çağrısı
Ünlü Manken Tuba Özay:
"Sanatçı dostlarım bu bölgelere gelmekten korkmasınlar"
Batman - Batman'da bir güzellik merkezinin açılışına katılan Manken Tuba Özay, sanatçıların Doğu ve Güneydoğu bölgelerine gelmekten çekinmemelerini istedi.
Manken Tuba Özay, Batman'da bir güzellik merkezinin açılış programına katıldı. Programda konuşan Özay, Batman'a daha önce de geldiğini belirterek, "Ama şimdi yatırımların büyüdüğünü ve buraların geliştiğini görmek beni çok mutlu etti. Bu bölgelere gelmeye cesaret edemeyen sanatçı dostlarıma seslenmek istiyorum. Buralardan korkmasınlar, buranın insanları çok sıcak ve çok güzeller. Eğer reenkarnasyona inanıyor olsaydım. Geçmişte bu coğrafyada, bu topraklarda doğup büyüdüğümü düşünecektim. Çünkü gerçekten ben bu coğrafyayı çok seviyorum. Bugün de burada güzel bir açılış için bunuyorum" dedi.

Kaynak: İHA

24 Eylül 2017 Pazar 18:42

Batman, Politika, Güncel