Koronanın en çok görüldüğü kentimizde 3 gün 2 gece süren düğünde onlarca kişi kol kola halay çekti

Koronavirüs vakalarının en çok görüldüğü illerden biri olan Mardin'de, sosyal mesafe ve maske kurallarının hiçe sayıldığı düğün 3 gün 2 gece sürdü. Görüntüleri izleyenler düğüne katılanlara büyük tepki gösterdi.

Sağlık Bakan Fahrettin Koca'nın koronavirüs nedeniyle yeni hasta sayılarının Ankara, Mardin, Diyarbakır, Gaziantep ve Konya'da artış eğiliminde olduğunu açıklamasının üzerinden 24 saat geçmemişken; Mardin'de, sosyal mesafe ve maske kurallarının hiçe sayıldığı, 3 gün 2 gece süren düğün yapıldığını gösteren görüntüler sosyal medyaya düştü.

GÖRÜNTÜLER TEPKİ ÇEKTİ

Derik ilçesinde yapılan düğünden görüntüler tepki çekti. Sosyal mesafe ve maske kurallarının uygulanmadığı, 3 gün 2 gece süren düğünde onlarca kişinin kol kola halay çektiği görüldü.

Koronanın en çok görüldüğü kentimizde 3 gün 2 gece süren düğünde onlarca kişi kol kola halay çekti - Son Dakika
Kaynak: DHA
02 Ağustos 2020 Pazar 15:01
YORUMLAR (28)
  • Şahname : Birileri ırkçılık birileri sağlık birileri de sırf yorum yapayım diye konuşmuş lafım hepinizedir tüm dünyayı gezdim sizden daha salak topluluk görmedim...
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • . : Yasak olmadıktan sonra olmaz.malesef.bu gidişle okuluda açamazlar.gerçi okul onlinedamdevam edebiliyor.amamhastaneleri düşünmek evdeki yaşlıları düşünmek lazım.
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika