Marsilya'nın eski başkanı Pape Diouf, koronavirüse yenik düştü

Bir süredir koronavirüs tedavisi gören Fransa Ligue 1 ekiplerinden Marsilya'nın eski başkanı Pape Diouf, hayatını kaybetti.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına futbol dünyasından bir isim daha yenik düştü. Cumartesi gününden bu yana Senegal'in başkenti Dakar'da solunum cihazına bağlı olarak yaşam savaşı veren 68 yaşındaki Pape Diouf, hayatını kaybetti.

Diouf, 2005 ile 2009 yılları arasında Marsilya'nın başkanlığını yapmıştı.

Marsilya'nın eski başkanı Pape Diouf, koronavirüse yenik düştü - Son Dakika Spor
Kaynak: İHA
31 Mart 2020 Salı 23:55
YORUMLAR (8)
  • hastalığın dini olmaz : zaman birlik zamanı biz ki en güzel biçimde yaratıldık ona göre konuşalım kardeşlerim.
    Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • hakimbey : senin ağzına gardaş demek gitmemiş be ırkçı kafalı şeytan dilli insancık.insansın evet ama insanlık onurun kıt kalmış senin insancık bile sana ağır gelecek sana.senin yorumunu beğenen birde 8 tane senin gibisi bitivermiş burada şimdilik 8 daha bir dünya bu iğrenç yorumu beğenen gereksiz çıkacaktır.insanları ten rengi ile ayrıştıran senin gibi nicelerine kucak dolusu ne kadar ağır söz var ise gönderdim gitti gereksiz insan müsvetdeleri sizin gibilerin yediği içtiği soluduğu hava hep israf
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Kara cahil : Beter olsunlar inşallah. İslam aleminde hergun yüzlerce müslüman ölürken, aylan bebeğin ağlayan jandarmanın kollarındaki bedenini unutmadım. Tüm dünya gördüğü halde umursamadı bile. Şimdi de ben umursamıyorum, ne Avrupa'yı nede amerikayi beter olsunlar inşallah.
    Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika