Matso'dan Ankara Çıkarması

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Nisan ayı başında gerçekleşen seçim ve görev dağılımının ardından Ankara’ya çıkarma yaptı.

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Nisan ayı başında gerçekleşen seçim ve görev dağılımının ardından Ankara'ya çıkarma yaptı. MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş ve Meclis Başkanı Ömer Kasapoğlu ile yönetim kurulu ve meclis üyelerinin yer aldığı heyet, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)'de Ak Parti Antalya Milletvekilleri İbrahim Aydın, Gökçen Özdoğan Enç, Hüseyin Samani, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak ve CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara ile görüştü.
3 konuyu meclise taşıdılar
MATSO heyeti görüşmede milletvekillerine devlet destekli kredilerden üyelerin de faydalandırılması, Manavgat'a Organize Sanayi Bölgesinin kurulması, Manavgat'ta KOSGEB Şube Müdürlüğünün kurulmasını içeren dosyaları verdiler.
Türkiye Büyük Millet Meclisinde milletvekilleri görüşen heyet daha sonra TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nu makamında ziyaret etti. Ziyarette heyet Hisarcıklıoğlu'na ilçe ile ilgili talepleri iletti ve yöresel ürünlerden oluşan hediyeler takdim etti.
MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş ise ziyaret sonrasında yaptığı değerlendirmede, "Antalya Milletvekillerimizi ve TOBB Başkanımızı ziyaret ettik. Ziyarette üyelerimizin ve ilçemiz ile ilgili taleplerimizi iletme fırsatı bulduk. İkinci döneme geçiyoruz. 4 yıl TOBB Başkanımız Sayın Hisarcıklıoğlu liderliğinde çok güzel hizmetler yaptık. Manavgat'a çok güzel hizmetler sunduk, Başkanımızın desteğiyle. Bu ikinci dönemde de inşallah başkanımızın liderliğinde bir hizmet sunmayı planlamaktayız" dedi. - ANTALYA

Kaynak: İHA

19 Nisan 2018 Perşembe 18:05

Türkiye, Ahmet Boztaş, Antalya, Manavgat, Politika, Güncel