Mayolu pozlarından dolayı eleştirilen Ebru Şallı'ya kocasının eski eşinden skandal gönderme

Mayolu pozlarını paylaştığı için eleştirilen Ebru Şallı, "Ölen çocuğum benim mutlu olmamı isterdi, ben de onu yerine getiriyorum" dedi. Şallı'nın eşi Uğur Akkuş'un boşandığı Gonca Derin ise ünlü mankenin bu sözlerinin ardından skandal bir paylaşım yaptı.

Geçtiğimiz Nisan ayında lenfoma tedavisi gören 10 yaşındaki oğlu Pars'ı kaybeden Ebru Şallı, oğlunun vefatının ardından dış dünyayla bağını koparmış ve kendisini eve kapatmıştı. Geçirdiği zor günlerin ardından eşi Uğur Akkuş'la birlikte gözde tatil beldesi Bodrum'a giden Ebru Şallı, son dönemde Instagram hesabından yaptığı tatil paylaşımlarıyla dikkat çekiyordu.

Ancak bazı takipçileri yaptıkları kötü yorumlarla Ebru'yu çileden çıkardı. Acılı anne, Instagram hesabının hikayeler bölümünden yaptığı paylaşımla yorumlara adeta ateş püskürdü. Uğur Akkuş'un eski eşi Gonca Derin ise Ebru Şallı'nın kendisini eleştirenlere verdiği cevapla alay eden bir paylaşım yaptı.

ŞALLI'YA SKANDAL GÖNDERME

Ebru Şallı, mayolu pozları için yapılan eleştirilere "Çok günah! Nedir bu düşmanlık? Ben her gün daha iyi olacağım. Çocuğumun istediğini yerine getireceğim" demişti. Gonca Derin ise dün akşam Instagram hesabından bir paylaşım yaparak "Arkadaşlar hep mayoluyum diye eleştiriyorsunuz ama ölen ablamın vasiyetiydi. Marka olanlarla verdiği pozlar tamamıyla onun için... Canım ablam hep aklımdasın. Tövbe tövbe ya" dedi.

Derin'in isim vermeden yaptığı bu skandal paylaşım Ebru Şallı'ya gönderme olarak yorumlanarak sosyal medyada gündem oldu.

TAZİYE MESAJI YAYINLAMIŞTI

Gonca Derin, 10 yaşındaki çocuğu kanser tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Ebru Şallı için taziye mesajı yayınlamış ve başsağlığı dilemişti. İki çocuk annesi olan Gonca Derin, Ebru Şallı ile evli olan eşi Uğur Akkuş'tan iki yıl önce boşanmıştı.

Ebru Şallı, geçtiğimiz yıllarda evliliği resmi olarak bitmeyen Uğur Akkuş ile aşk yaşamaya başladığı için Gonca Derin ile birbirine gönderme yapmış ve günlerce konuşulmuştu.

Mayolu pozlarından dolayı eleştirilen Ebru Şallı'ya kocasının eski eşinden skandal gönderme - Son Dakika Magazin
Ebru Şallı, tatil paylaşımlarına kötü yorum yapanlara sert çıktı: Kimseye hesap vermeyeceğim

Ebru Şallı, tatil paylaşımlarına kötü yorum yapanlara sert çıktı: Kimseye hesap vermeyeceğim

06 Ağustos 2020 Perşembe 11:16
YORUMLAR (145)
  • semra : cahil insanların yorumlarıda cehalet kokuyor kültürden uzak yozlasmış beyinler malesef her toplumun sahip olfugu bir kültur her durumunda beklenilen davranış şekilleri vardır ve evlat acısında takınılan durum mateme saygıher toplumda hemen hemen aynıdır bunun aksi tavır sergileyenler eleştilir ve bu eleştriler cogunlukla haklıdır henuz yeni evladını kaybetmiç biri böyle davranamaz davranmamalı hukuki kurallar varsa örfi kurallarda vardır zaten bunu suna ayıp buna ayıp diyede yasamazsın gercekten emek vermiş gercek bir anne evladının acısını mayolu bikiniöi pozlarla yasamaz gecin bu herkes farklı yasar ayaklarını her anne bir degil clcuguna işkence eden annede var onunda sevgisini gosterme şekli boylemi diyelim o zaman
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika