Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı'dan Galatasaray Tepkisi

Galatasaray-Medipol Başakşehir mücadelesi sonrasında konuşan Teknik Direktör Abdullah Avcı, 'Teknik adam golden sonra kulübeye saldıracak çete halinde, sonra 4. hakem bunu göremeyecek. Sonra eski oyuncusuna saldıracak, sonra kulübenin arkasına kaçacak, delikanlı adam devam eder.' dedi.

Galatasaray, evinde ağırladığı Medipol Başakşehir'i 2-1 mağlup etti ve şampiyonluğunu ilan etti. Sarı-kırmızılı takıma galibiyeti getiren golleri Feghouli ve Onyekuru kaydetti. Bu skorla Cim-Bom 22. şampiyonluğuna ulaştı.

"DELİKANLI ADAM DEVAM EDER"

Mücadele sonrasında Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, "Burada gol attığın zaman kulübene saldırı oluyor, VAR kayıtları vardır bakarlar, bir teknik adam golden sonra kulübeye saldıracak çete halinde, sonra 4. hakem bunu göremeyecek. Sonra eski oyuncusuna saldıracak, sonra kulübenin arkasına kaçacak, delikanlı adam devam eder." dedi.

"40 SENEDİR BU FİLM DEVAM EDİYOR"

Avcı, "40 senedir bu film devam ediyor, rakibin kulübesine hakaret ve yumrukla müdahale var, bunu Avrupa'nın hiçbir yerinde göremezsin." diye konuştu.

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı'dan Galatasaray Tepkisi
19 Mayıs 2019 Pazar 22:04

Abdullah Avcı, Galatasaray, Başakşehir, Spor
YORUMLAR