'Mehmed: Bir Cihan Fatihi' Setinde Çalışanlar İsyan Çıkardı

Başrolünde Kenan İmirzalıoğlu'nun oynadığı 'Mehmed: Bir Cihan Fatihi' dizisinin setinde, haftalıklarını alamayan işçiler isyan etti.

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nu uzun bir süre sonra izleme fırsatı bulacağımız Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinde sorunlar bitmiyor, şimdi de işçiler ayaklandı.

KENAN, SÜREKLİ BAĞIRIYORMUŞ

'Mehmed: Bir Cihan Fatihi' adlı dizi 20 Mart Salı günü ekranlara gelecek. Fakat sette yaşanan gerginlikler bir türlü bitmiyor. Fatih Sultan Mehmet'i canlandıran İmirzalıoğlu'nun sürekli çevresine bağırıp, set çalışanlarına zorluk çıkardığı iddia edilmişti.

YÖNETMENİ BİLE GÖZÜ GÖRMÜYOR

Sette yönetmen dahil herkese sert çıkışlar yapan İmirzalıoğlu'nun bölüm başı fiyatını artırdığı ve 350 bin lira aldığı iddia edilmişti.

HAFTALIKLARINI ALAMAYAN İŞÇİLER İSYAN ETTİ

Güneş Gazetesi'nin özel haberine göre, yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun rol aldığı dizinin setinde yaşanan son gelişme de set çalışanlarıyla ilgili oldu. Yakışıklı oyuncunun kaprislerine göğüs geren set çalışanları biner, 2'şer bin liralık haftalıklarını da alamayınca isyan etti. İşi bırakan ekip, araya giren yetkililerin ödemeyi yapmasıyla tekrar çekimlere başladı.

'Mehmed: Bir Cihan Fatihi' Setinde Çalışanlar İsyan Çıkardı - Son Dakika Magazin
14 Mart 2018 Çarşamba 16:12

Kenan İmirzalıoğlu, Magazin, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika