Mehmet Akif Alakurt Eski Rol Arkadaşı Cansu Dere'nin Sözlerine Cevap Verdi

Kadınlar hakkında söylediği sözlerle büyük tepki çeken Mehmet Akif Alakurt, bir dönem rol arkadaşı olan Cansu Dere'nin "Ben o dönem bile kendisiyle konuşmuyordum." sözlerine "Kız doğru söylüyor" diyerek cevap verdi.

Mehmet Akif Alakurt, sosyal medya hesabından Sıla dizisindeki eski rol arkadaşı Cansu Dere'nin "Ben o dönem de kendisiyle konuşmuyorum" sözlerine cevap verdi.

"OYUNCULUK BÖYLE BİR ŞEY"

Muhabirlerin objektifine yakalanan oyuncu Cansu Dere, eski rol arkadaşı Mehmet Akif Alakurt'un Türk kadını hakkındaki tepki çeken açıklaması hatırlatılınca, "Ben o dönem bile kendisiyle konuşmuyordum. O yüzden yorum yapmayayım" demişti. Bunun üzerine Mehmet Akif Alakurt'tan yanıt gecikmedi. Mehmet Akif Alakurt, Instagram'ın hikaye bölümünden şöyle cevap verdi: "Kız doğru söylüyor. Oyunculuk böyle bir şey."

NE OLMUŞTU?

Instagram hesabından Türk kadınlarıyla ilgili açıklama yapan Alakurt, "Türk kadını nedir? Çıkarlarını elde edene kada rmükemmel kadını oynayan, her fikrini onaylayan ve bende öyle düşünüyorum diyen. Zaman geçtiğinde aynı fikirde olduğunu iddia ettiği düşüncelerle alakası olmadığı için esas olan çirkin yüzünü gösteren kadına Türk kadını denir. (Yolun başında olanlar kulağınıza küpe edin)" ifadelerini kullanmıştı.

Mehmet Akif Alakurt Eski Rol Arkadaşı Cansu Dere'nin Sözlerine Cevap Verdi - Son Dakika Magazin
29 Mart 2019 Cuma 21:23
YORUMLAR (18)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika