Mehmet Aslantuğ Kördüğüm'de

İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Alican Yücesoy ve Mehmet Aslantuğ'un paylaştıkları, yönetmenliğini Gökçen Usta'nın üstlendiği 'Kördüğüm', 5 Mayıs Perşembe, saat 20.00'de, 18. bölümüyle FOX'ta.

Perşembe akşamları milyonları ekran başına kilitleyen 'Kördüğüm'ün güçlü kadrosuna, haftalardır izleyicinin büyük bir merakla beklediği 'Enver Bey' karakteriyle giren usta oyuncu Mehmet Aslantuğ, Tarık Karasu (Tuğrul Çetiner)'dan intikam alırken, Feyza (Tülay Günal)'yı da geri kazanma mücadelesi verecek...

VE ENVER BEY KÖŞKTE!

Ani dönüşü herkes üzerinde şok etkisi yaratan Enver Bey, Tarık Bey'in tüm itirazlarına rağmen Feyza ile görüşmeyi başarır. Feyza, bir anda kendisini yıllar önce Enver Bey ile birlikte yaşadıkları ve anılarıyla dolu evde bulur.

KAAN, MURAT'I GÖRÜYOR

Bu sırada Murat, Karasu Ailesi'nin içine iyice girmiş, özellikle Tarık Bey ve Feyza'nın güvenini kazanmıştır. Ancak Kaan, Murat'ın tedirgin edici bambaşka bir yüzüne şahit olur. Kendisini tehlikede hisseden Kaan'ın yardımına Naz koşar.

ALİ NEJAT VE ENVER BEY YÜZ YÜZE

Umut, Murat ile yaptığı işbirliği sonucu otomobil çizimlerini Ali Nejat'tan geri almayı başarır. Neslihan ile Umut arasında yaşananlar ikiliyi birbirlerine iyice yakınlaştırır. Neslihan, Umut'u Murat'a karşı uyarmak ister ancak Umut durumun ciddiyetinin farkında değildir. Ali Nejat ile Enver Bey'in karşılaşması ise, geçmişte yaşanan acıları herkes için bir kez daha canlandırır.

Kaynak: Bültenler

03 Mayıs 2016 Salı 16:52

Mehmet Aslantuğ, Tuğrul Çetiner, Tülay Günal, Karasu, Güncel, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri