Meksika Teknik Direktörü Osorio'dan Neymar'a: Futbol Erkeklerin Oyunu

Meksika Milli Takım Teknik Direktörü Juan Carlos Osorio, Neymar için, "Futbol, erkeklerin oyunudur palyaçoların değil." dedi.

Dünya Kupasında son 16 turunda Brezilya'ya elenen Meksika'da teknik direktör Juan Carlos Osorio, Neymar'ı sert sözlerle eleştirdi.

"FUTBOL ERKEKLERİN OYUNU"

Neymar'ın Meksika maçında sürekli kendini yere attığını söyleyen Osorio, "Maçın hakemi, kararları hep Brezilya lehine verdi. Neymar'ın sürekli kendini yere atması yüzünden oyunun bu kadar zaman kaybetmesi Futbol için bir utanç. Hakem, bu olaya hiçbir şey söylemedi, müdahale etmedi. Oyuncularım da bu durumdan çok etkilendi. Futbol, erkeklerin oyunudur palyaçoların değil." sözlerini kullandı.

2-0 yenildikleri maçı değerlendiren tecrübeli teknik adam, "Brezilya'ya karşı böyle bir oyun ortaya koymuş olmamız, Meksika'nın iyi bir takım olduğunu gösteriyor. Umarım oyuncularımız Avrupa'ya gelmeye devam edecek ve her hafta dünyanın en iyi takımlarına karşı oynayacak. Böylece milli takımımız da gelişecek." şeklinde konuştu.

Meksika Teknik Direktörü Osorio'dan Neymar'a: Futbol Erkeklerin Oyunu - Son Dakika Spor
02 Temmuz 2018 Pazartesi 20:48
YORUMLAR (4)
  • fatih44 : doğru demiş . sevimsiz ukala bi oyun tarzı var.. bana göre tabi.. beğenene saygım var kötü topcu değil
    Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
  • Girnataci : Neymar tam bir dansöz artist ismini kullanıyor ah ohhhh ehhah beni iştirakleri kaktirdilar ismin kullanıyor isminin yanına bence neyin var gomalilar
    Cevap Yaz 5 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika