Melih Gökçek: Bir Dönem Daha Aday Olmak İstiyorum

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, aday olup olmayacağı sorusuna, 'Heyecanımı yitirmedim bir dönem daha adayım.' şeklinde yanıt verdi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 2014 yerel seçimlerinde de aday olmak istediğini söyledi. Heyecanını kaybetmediğini belirten Gökçek, "Allah izin verirse, Başbakan uygun görürse, bir dönem daha aday olacağız. Siyasi hayatım belediyede bitecek" dedi.

Zaman gazetesine konuşan Gökçek, birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.

SEÇİMLERE KEÇİ SÜTÜYLE HAZIRLANIYORUM

Her sabah bir bardak keçi sütü içerim. Bu özellikle kansere karşı. Ufak bir tabağa balı koyacaksın, üzerine çörek otu ve bir kaşık da zerdeçal ekleyip, ekmeğine sürüp her sabah yiyeceksin.

OYUNLARI BOZARIM

Haksızlığa karşı koymadığında, ezilip gidersin. Seçilmek, yerinde kalmak ve yeniden seçilmek devamlı strateji üretmeye bağlı. Rakiplerimin tuzaklarını gördüğüm veya hissettiğim zaman karşı ataklarla bozarım. Oyunları halka ifşa ederek bozarım. Başarıda dualar çok önemli.

ÖZÜR DİLEYENİ AFFEDİYORUM

Twitter'da 982 bin takipçim var. Binin üzerinde takipçiyle davalık oldum. 20 tane filan kazandım. Avukat ceza davasını bitirip tazminat davası açıyor. Birisi 'ben ettim siz etmeyin' diye özür diledi. Tekrarladığı için kesin içeri girecekmiş. Davayı çektik.

ANKARAGÜCÜ HATAYDI, ŞİKE VAR

Cemal Aydın, takımı yok etti. Keşke Ankaragücü işine girmeseydim, kimse bizi suçlamasaydı. Kızdım, Türkiye'nin en büyük spor tesisini MİT'e devrettim. Pişmanım ama gitti. Şike var. FB-Ankaragücü maçı şikeydi. Birçok kişi yırttı, Türk sporu şikeden temizlenmedi.

TAZMİNAT CEPREN, ÇÖLAŞAN YAZAMIYOR

Emin Çölaşan (eski Hürriyet yazarı) tarih oldu. Tazminatlarla bizi iyi besledi. Sözcü'de bir kere bile sataşmadı. Çünkü orada yazarsa tazminat cepten gidecek. Hürriyet ödüyordu. Aydın Doğan'a "Parayı siz ödüyorsunuz, bu nasıl iş. 200-300 bin dolarınızı aldım." dedim. Avukatı aradı. Kazandığım davaların listesini istedi. Sonra attılar Emin'i.

Kaynak: Haberler.Com

19 Ekim 2013 Cumartesi 13:19

Hürriyet, Emin Çölaşan, Ankaragücü, Melih Gökçek, Güncel