Merve Sanay, koltuk altı fotoğrafıyla isyan ettirdi!

Sosyal medya fenomeni ve DJ Merve Sanay, Instagram hesabından yayınladığı koltuk altı fotoğrafıyla takipçilerini ikiye böldü. Sanay'ın bazı takipçileri fotoğrafı beğenirken bazı takipçileri ise mide bulandırıcı buldu.

Sosyal medya fenomeni Merve Sanay, Instagram hesabımdan koltuk altı fotoğrafını yayımladı. Sanay'ın koltuk altının traşsız olması bazı takipçilerinin midesini bulandırdı.

"YENİ BİR AKIM BAŞLATIYORUM"

Merve Sanay 1,3 Milyon kişi tarafından takip edilen sosyal medya hesabından yayınladığı koltuk altı fotoğrafına, "Eveeet Türkiye'de yeni bir akım başlatıyorum... Sadece erkeklerin mi koltuk altı kılı olabilir? Kimse bizi kalıba sokamaz. Farkındalık yaratıyoruz! Hadi bakalım feministleri görelim." notunu ekledi.

"TEPKİNİ ABSÜRT ŞEKİLDE BELLİ ETMEYE GEREK YOKTU"

Sanay takipçileri de fotoğrafa sessiz kalmadı. Sanay bir takipçisi fotoğrafa, "Tepkini böyle absürt bir şekilde belli etmeye gerek yoktu midem bulandı." ifadelerini kullandı. Başka bir takipçisi ise, "Her halince çok güzelsin. Desteğe devam." ifadelerini kullandı.

Merve Sanay, koltuk altı fotoğrafıyla isyan ettirdi! - Son Dakika Magazin
11 Eylül 2019 Çarşamba 20:08

Merve Sanay, Instagram, Türkiye, Magazin
YORUMLAR (18)
 • aysgl : Bi git ya. Sen kendini akıllı mi zannediyorsun. Onca paraları döküp epilasyon yaptırmadın mi sanki. Yoksa giyindigin bi gün yok epilasyon olmasa nasıl çıplak dolaşacaksın. Fotoğrafla oynamış photoshop la güya kıl gibi göstermiş gündem olmak için. Ortam malligindan , konu mankenliginden öte değilsin. Ama gel gör ki benim kocam gibi nefsi son derece körelmiş bi insan bayılıyor sen ve senin gibilere malesef.Beni haksiz olarak olabildiğine küçümseerken
  Cevap Yaz 6 0 Yayından Kaldır
 • Heeey gidi : Cepheye mühimmat taşıyan çadırlarda yaralilara yardım eden o Osmanlı kadınları... Sizler bizim başımızın taciyken... Bunlar kimin çocukları?
  Cevap Yaz 12 13 Yayından Kaldır
 • çok yazık : KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN zamannda fransızların başlattığı dans akımını kadın-erkek birbirine sarılıp herkesin gözü önünde dans ettiği ve bunun biR rezalet olduğunu söyleyerek fransızlara 100 yıl dansı unutturan KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN şimdi mezarından kalksa gelse ve bunun gibileri görse ne yapardı acaba.BU mübarek ecdadın torunu mu şimdi bunlar..
  Cevap Yaz 10 4 Yayından Kaldır
 • DAYYIII : BENCE MAKYAJSIZ Bİ AKIM YAPIN GERÇEK YÜZÜNÜZ ÇIKSIN ORTAYA ESTETİKLE GÜZELLİK OLMAZZZ !!!!!!
  Cevap Yaz 12 0 Yayından Kaldır
 • IM : PUS YARATIK ICIMI BULANDIRDIN.HER TARAFIN KADIN OLSA NE YAZAR.BUNUN DIGER TARAFIDA PAMUK KOZASI GIBIDIR.GIT BIR TIRAŞ OL TEMIZLENDE SENI KADIN OLARAK GORELIM.
  Cevap Yaz 5 2 Yayından Kaldır
 • pislikMerve : çakmakla yakacaksın ve ateşi 45 saniye koltuk altına tutup acısını hissedecek bak birdaha koltuk altı temizliği yaparmı yapmazmı?
  Cevap Yaz 6 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız