Mesut Özil'e saldıranları yakalayamayan İngiliz polisinden akılalmaz uygulama

İngiliz polisi, bıçaklı saldırıya uğrayan Mesut Özil'i korumak için yıldız ismin evinin önüne köpek yolladı. Saldırganları yakalayamayan yetkililer, Mesut'a bıçak çeken kişilerin Arsenalli oyuncuların tamamını tehdit ettiğini açıkladı.

25 Temmuz'da, Arsenal forması giyen Türk asıllı Alman oyuncu Mesut Özil ve Sead Kolasinac'a saldıran saldırganlar hala yakalanamadı. Perşembe günü ise Özil'in evinin önünde tehditler yağdıran Ferhat Ercan ve Salaman Ekinci isimli iki kişi polis tarafından gözaltına alındı. Zanlıların sorgusunun sürdüğü açıklanırken İngiliz polisi karanlık olayı çeteye bağladı.

"MESUT'UN SAHİP OLDUĞU HER ŞEYİ İSTİYORLAR"

Detaylı bir açıklama yapmaktan sakınan yetkililer, sadece özel eğitimli köpekleri ünlü futbolcunun 141 milyon TL'lik malikanesinin önünde nöbete yolladı. Ancak bu hamleyi kimse yeterli bulmadı. Bu arada İngiliz güvenlik birimleri çete üyelerinin Arsenalli oyuncuların tümüne tehdit yağdırdığını açıkladı. Bir kaynak "Mesut Özil ve eşinin sahip olduğu her şeyi istiyorlar" ifadesini kullandı.

İşte Mesut ile eşi Amine'nin Londra'daki malikanesi

(Takvim)

Mesut Özil'e saldıranları yakalayamayan İngiliz polisinden akılalmaz uygulama - Son Dakika Spor
13 Ağustos 2019 Salı 12:21

Mesut ÖzilArsenalEkinciLondraPolis
YORUMLAR (10)
 • Aslan : Avrat kılıklı kendi ülkesine gitsin. Ayrıca o Türk değil burasıda onun vatanı değil. Ülkesi almanya'ya gitsin.
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • xyz : alman vatandaşı ozil git ülkene sığın ingilize karşı seni alman korusun o kadar hizmet ettin onlara artık bir zahmet seni de korusunlar
  Cevap Yaz 4 4 Yayından Kaldır
 • Ah be aaaj : Bu olay TÜRKİYEde olsa emin olun çoktaaaan bulunurdu ama içimizdeki yabancı seviciler yok muuuu ah o şerefsizler bir bakın tarihimizi kimler yok etmiş
  Cevap Yaz 11 3 Yayından Kaldır
 • arnavut : gel mesut vatanına gel..çakalı çukalı bilmem ama devletimiz ve bu millet gönülden senin kalkanın olur..ne varsa türk milletinin vicdanında var..gel mesut gel..az para kazan ama ülkene hizmet et..
  Cevap Yaz 16 13 Yayından Kaldır
 • Kalamoz : Olay Türkiye de olsa ne medeniyet ne barbarlık kalmıştı Londra da olunca içimizdeki İrlandalılar suspus
  Cevap Yaz 14 1 Yayından Kaldır
 • Reis : Fenerli olablir tehdit edenler bu kuş beyinliler tehdit edersek Türkiye gider belkı die beyinlerine zorlamış olabılırler
  Cevap Yaz 1 6 Yayından Kaldır