Mesut Özil'in bıçaklı saldırıda sığındığı Türk restoranının sahibi o anları anlattı

Arsenal'in yıldız futbolcusu Mesut Özil ve takım arkadaşı Kolasinac Londra'da bıçaklı saldırıya uğramıştı. O anlarda Mesut Özil'in yanında eşi Amine Gülşe de vardı. Olay sırasında sığınılan Türk restoran sahibi o anları anlattı.

Arsenal'in yıldız futbolcusu Mesut Özil, Londra'da bıçaklı saldırganlardan kaçarak restorana girmişti. Restoran sahibi Yağmur Çiçek, NTV'ye konuştu.

İşte Yağmur Çiçek'in açıklamaları;

Çiçek, "Olay burada başlamadı. Bize saat 5 sularında telefon açtıklarında 'Polisi çağırın' dediler. Biz hepimiz dışarıya çıktığımızda Mesut zaten restoranın önüne arabayı park etmişti. Haberlerde de çıktı zaten, fotoğraflar var. Biz olayları anlamaya çalıştık. İki kişi motosikletleriyle bunları takip ediyor, arabanın üstüne taş atıyorlar, daha doğrusu tuğla atıyorlar. Polis bunları gördü tabi..."

"MESUT'UN EŞİ KORKMUŞTU"

"Eşi Amine Gülşe arabadaydı. Korkmuştu yavrum. İki kişi bindiğin arabaya taş, tuğla atıyor, sen de ne olduğunu anlamaya çalışıyorsun. Saat 5 ve burası Londra'nın göbeği. Ben Mesut Özil'i gayet sakin gördüm, arabadan dışarı çıkıp bakındı. Hanımı biraz korktu haklı olarak. Ben onun adına çok üzüldüm. Böyle bir şey yaşadıkları için. Onları biz çok seviyoruz."

"BİZ MESUT İLE AİLE GİBİYİZ"

"Biz yeni tanışmıyoruz, aile gibiyiz desek yeridir. Ben Mesut'u çocuğum gibi seviyorum, defalarca kendisine de söyledim. Elimden bir şey gelseydi yani bir tek canımı vermeyebilirdim. Hanımını da olsun. Diğer çocukta çok özel birisi. Onu da çok seviyoruz, çok saygılı bir çocuk" ifadelerini kullandı.

Mesut Özil'in bıçaklı saldırıda sığındığı Türk restoranının sahibi o anları anlattı - Son Dakika Spor
26 Temmuz 2019 Cuma 17:25

Mesut Özil, Arsenal, Londra, Spor, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika Haberleri