Metin Hara, eski sevgilisi Adriana Lima'nın yeni ilişkisi hakkında ilk kez konuştu

Metin Hara, eski sevgilisi Adriana Lima'nın Türk iş adamıyla aşk yaşaması hakkında sessizliğini bozarak 'Hoşgörülü ve saygılı davranmak zorundayız' dedi.

Ünlü yazar Metin Hara ile uzun bir süre aşk yaşayan dünyaca ünlü manken Adriana Lima, geçtiğimiz günlerde iş adamı Emir Uyar ile aşk yaşamaya başladı. Çiftin fotoğraflarının yayılmasının ardından sessizliğini bozan Metin Hara, sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak açıklama yaptı.

"5 AY ÖNCE YOLLARIMIZI AYIRDIK"

Canlı yayın açan Metin Hara, Adriana Lima hakkında şunları söyledi: "Sürekli özel hayat hakkında soru geliyor ama ben özel hayat hakkında konuşmuyorum. Yine konuşulmasını doğru bulmuyorum ama biz 5 ay önce zaten yolları ayırdık. Ben Türkiye'ye gelmeye karar verdim çünkü annemin 12 cm tümörü var. Ameliyatında ve sonrasında yanında olmak ve onlarla zaman geçirmek çok önemliydi. O yüzden ne olursa olsun hayatımızdaki, birlikte olduğumuz, dostluk kurduğumuz her kişiye adil, hoşgörülü ve saygılı davranmanın taraftarıyım.

"BİRİ KAZANDI BİRİ KAYBETTİ DURUMU OLMAZ"

Kişiler birbirleriyle ayrıldıktan sonra bir sorumluluk ya da yükümlülük sahibi değiller. Birbirlerine hesap sorması da doğru değil. Burada biri kazandı biri kaybetti gibi bir durumda olmaz. Kişilerin yolları ayrılıyor. Ben Türkiye'deyim annemle hastaneye gidiyoruz. O yüzden şuan ki odağım annemde. Amacım olabildiğince sevdiklerimin yanında olabilmek.

FOTOĞRAFLARI SİLEMEDİ

İlişkisinin 5 ay önce bittiğini söyleyen Metin Hara'nın Instagram hesabından Adriana Lima ile çektirdiği fotoğrafları silmemesi de kafaları karıştırdı.

Emir Uyar ve Adriana Lima
Metin Hara, eski sevgilisi Adriana Lima'nın yeni ilişkisi hakkında ilk kez konuştu
11 Temmuz 2019 Perşembe 11:04

Adriana Lima, Metin Hara, Manken, Magazin
YORUMLAR (14)
 • ... : kardeş su medeni insan triplerini bi birak artik eski sevgilin sonucta ne saygı duyması hayırmı az deli kanlı ol resimleride sil saygı duyacaksan
  Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
 • Someone : Sen ne diyorsun amk adam medeni olacak tabii ki keko ya da görgüsüz olmasıdnan daha iyidir.
  2 1 Yayından Kaldır
 • Rüya : Ne güzel medeniyetli konuşmuş, Biir eglenicek bide evlenicek kiz vardir, Metin eglendi ve simdi evlenicek kiz bulur mutlu olur
  Cevap Yaz 7 5 Yayından Kaldır
 • . : Medeniyetli, insan gibi bir erkek dediğiniz böyle olur. Saygı gösterirsin, yolunu ayırırsın ve kendine odaklanırsın. Gidip öldürmeye, geri kazanmaya ya da zarar vermeye çalışmazsın. Sonra vay efendim niye bu ülkenin erkeğinden hayır yok.
  Cevap Yaz 22 1 Yayından Kaldır
 • Kara cahil : Gerçekten seviyorsan özgür bırak, onun mutluluğu senin mutluluğun olsun, bir gün gitse bile....
  Cevap Yaz 6 7 Yayından Kaldır
 • Hee.. : Dönerse senindir,dönmezse hiç senin olmamıştır dime??. Güvercin mi la bu özgür bırakacan... :)
  2 0 Yayından Kaldır
 • aysee : davranmayıp napcan zaten.. kadın senden ayrılalı yıl olcak nerdeyse.. geri dönmesini bekliodu sanırım garibim..!
  Cevap Yaz 7 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız