Mevlüt Erdinç'ten Ersun Yanal'a: Yedek kalmaktan memnun değilim

Fenerbahçe'de yeni sezon öncesi transfer edilen Mevlüt Erdinç, Ersun Yanal ile görüştü. Deneyimli golcünün, 'Problem çıkarmak istemiyorum ama kulübede oturmaktan da memnun değilim' dediği öğrenildi.

ABD'de bulunan Hasan Ali Kaldırım'ın da yer almadığı idman öncesi Ersun Yanal futbolcularıyla toplantı yaparken, "Derbinin ardından Antalya maçını kazanmamız gerekirdi. On puanlık kayıp hiç hoş değil" sözleriyle hayal kırıklığını ifade etti.

MEVLÜT FORMA İSTİYOR

Türkiye Gazetesi'nin haberine göre; Şu ana kadar sadece 22 dakika görev alabilen Mevlüt Erdinç, Ersun Yanal'la görüştü. Vedat Muriç'in gölgesinde kalan tecrübeli golcü, kendisini gayet formda hissettiğini belirterek "Problem çıkarmak istemiyorum ama kulübede oturmaktan da memnun değilim" dedi.

VOLKAN DEMİREL ÇALIŞIYOR

Öncelikli hedefi biran önce lisans edinip kulübede yer almak olan Volkan Demirel, Avrupa turuna çıktı. Liverpool, R. Madrid, Bayern, Manchester City gibi kulüplerin antrenmanlarını izleyecek olan Volkan'ın uzun vadeli hedefi ise F.Bahçe teknik direktörlüğü.

Mevlüt Erdinç'ten Ersun Yanal'a: Yedek kalmaktan memnun değilim - Son Dakika Spor
Gomis'ten Türkiye açıklaması: Hayatımın bir döneminde İstanbul'da yaşamak istiyorum Gomis'ten Türkiye açıklaması: Hayatımın bir döneminde İstanbul'da yaşamak istiyorumTottenham, Vedat Muriqi transferini ocak ayında bitirebilir Tottenham, Vedat Muriqi transferini ocak ayında bitirebilirAmine Gülşe'den Mesut Özil yorumu: İstanbul'a gelirsen bu beni mutlu eder Amine Gülşe'den Mesut Özil yorumu: İstanbul'a gelirsen bu beni mutlu ederFikret Orman: Yeniden aday olmayacağım Fikret Orman: Yeniden aday olmayacağım
09 Ekim 2019 Çarşamba 13:17

Amerika Birleşik Devletleri, Hasan Ali Kaldırım, Mevlüt Erdinç, Ersun Yanal, Spor
YORUMLAR