MHP Milletvekili Gönen: Medyaya Darbe Korkunun Göstergesi

MHP Konya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen, İpek Medya grubuna yapılan hukuksuz kayyum atanması ve polis zoruyla el konulmasına 'Anlaşılan korku dağları bekliyor.

MHP Konya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen, İpek Medya grubuna yapılan hukuksuz kayyum atanması ve polis zoruyla el konulmasına "Anlaşılan korku dağları bekliyor." sözleriyle tepki gösterdi.
Konya'da seçim çalışmalarına devam eden MHP Konya Milletvekili M. Sait Gönen, "1 Kasım seçimiyle iktidarı kaybedeceği korkusu yaşadığı anlaşılan AKP'yi vesayet altında tutan bir klik, toplumu da aynı şekilde vesayet altına almak istiyor. Bu klik seçimi ve iktidarı kaybedeceği korkusuyla kontrolsüz bir şekilde her tarafa saldırmaktadır. Vesayetçi bu kliğin öncelikle Türkiye basını hedef aldığı görülüyor. Kontrolsüz bir şekilde bugün İpek Medya grubunun yayın organlarına saldırıyorlar. Yarın başka medya organlarına saldıracakları da gün gibi aşikar. Ancak bu kontrolsüz gidişata millet 1 Kasım'da oylarıyla dur diyecektir." dedi.

Kaynak: CİHAN

28 Ekim 2015 Çarşamba 17:27

Mustafa Sait Gönen, İpek Holding, Konya, Sait Gönen, Politika, Güncel