Milletvekili Tüfenkci Kirve Oldu

Milletvekili Tüfenkci kirve olduMALATYA - 64-65. Hükümet Gümrük ve Ticaret Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci,kirve oldu.

Milletvekili Tüfenkci kirve oldu

Malatya - 64-65. Hükümet Gümrük ve Ticaret Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci,kirve oldu.

Malatya Barosu Avukatlarından Osman Aladağ'ın oğlu Murat Aladağ sünnet olarak erkekliğe ilk adımını attı.Murat Aladağ'ın kirvesi ise 64-65. Hükümet Gümrük ve Ticaret Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci oldu.

Malatya'da bir otelde düzenlenen ve yoğun katılımın olduğu Av. Osman Aladağ'ın konuklarıyla yakından ilgilendiği sünnet törenine,64-65. Hükümet Gümrük ve Ticaret Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci'nin yanı sıra,AK Parti Malatya eski Milletvekili Cemal Akın,Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk,Kuluncak Belediye Başkanı Mehmet Boyraz,AK Parti Yeşilyurt ilçe Başkanı Av. Muhammed Emin Yalçınkaya, Malatya Baro Başkanı Av. Enver Han,Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Ertan Mumcu,Malatya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Mustafa Kırteke, Malatya Minibüsçüler ve Umum Servisçiler Odası Başkanı Mesut İnce,Kızılay Malatya Şube Başkanı Av. Umut Yalçın,Milliyetçi Hareket Partisi Malatya eski il başkanı Ömer Faruk Kalı ile STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Sünnet Töreni sonrası Milletvekili Bülent Tüfenkci ile Av. Osman Aladağ program boyunca yakından ilgilendikleri konuklarını tek tek uğurladı.

Milletvekili Tüfenkci Kirve Oldu - Son Dakika

Kaynak: İHA

29 Eylül 2018 Cumartesi 11:02

Milliyetçi Hareket Partisi, Bülent Tüfenkci, Mehmet Boyraz, Muhammed Emin, Nevzat Öztürk, Ruhsar Pekcan, Milletvekili, Ertan Mumcu, Umut Yalçın, TEM Otoyolu, Cemal Akın, Yeşilyurt, Enver Han, Kuluncak, AK Parti, Yazıhan, Kızılay, Malatya, Hükümet, Aladağ, Han, CEO, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri