Milletvekillleri Arslan ve Kılıç, Arazi Kavgasında 6 Kişinin Öldüğü Köyde Taziye Ziyaretinde Bulundu

Milletvekillleri Arslan ve Kılıç, arazi kavgasında 6 kişinin öldüğü köyde taziye ziyaretinde bulundu 'Devletimizin adaletine güvenin suçlular cezasız kalmayacaktır'KARS - AK Parti Kars milletvekilleri Ahmet Arslan ile Yunus Kılıç, Kars'ın Sarıkamış ilçesinde iki aile arasında arazi...

Milletvekillleri Arslan ve Kılıç, arazi kavgasında 6 kişinin öldüğü köyde taziye ziyaretinde bulundu

"Devletimizin adaletine güvenin suçlular cezasız kalmayacaktır"

Kars - AK Parti Kars milletvekilleri Ahmet Arslan ile Yunus Kılıç, Kars'ın Sarıkamış ilçesinde iki aile arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan silahlı kavgada hayatını kaybedenlerin ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

İlçeye bağlı Çamyazı köyünde, Korkmaz ve Göçmen aileleri arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan silahlı kavgada yaşamını yitiren Hasan, Mahir, Bilal, Resul ve Necati Göçmen ile Ahmet Palaoğlu'nun ailelerine taziye ziyaretleri devam ediyor.

TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı Kars Milletvekili Kılıç ve Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Göçmen ailesine taziyelerini iletti.

Arslan, Göçmen ailesine başsağlığı dileyerek, "Acınızı anlıyorum, ölenlere Allah'tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum. Devletimizin adaletine güvenin suçlular cezası kalmayacaktır. Bizlere düşen metanetli olup, huzuru sağlamaktır" dedi.

Milletvekillleri Arslan ve Kılıç, Arazi Kavgasında 6 Kişinin Öldüğü Köyde Taziye Ziyaretinde Bulundu - Son Dakika

Kaynak: İHA

22 Mayıs 2019 Çarşamba 14:28

Ahmet Arslan, AK Parti, Kars, Genel