Milli boksör, birlikte yaşadığı sevgilisini öldürdükten sonra "Gözünüz aydın" tweeti atmış

Birlikte yaşadığı kız arkadaşı Zeynep Şenpınar öldüren milli boksör Selim Ahmet Kemaloğlu'nun cinayeti işledikten sonra attığı tweet ortaya çıktı. Kemaloğlu, cinayetin ardından Twitter hesabından "İki cana kıydınız, gözünüz aydın" mesajı paylaşmış. Öte yandan Zeynep Şenpınar'ın da bir arkadaşıyla ölmeden önce yaptığı konuşma ortaya çıktı.

Muğla'da, milli boksör olduğu öğrenilen Selim Ahmet Kemaloğlu'nun (26) birlikte yaşadığı kız arkadaşı Zeynep Şenpınar'ı bıçaklayarak öldürdükten sonra attığı tweet ortaya çıktı. Kemaloğlu, şahsi Twitter hesabından "İki cana kıydınız, gözünüz aydın" mesajı paylaşmış. Kemaloğlu'nun bu tweetinde kimi ya da kimleri kastettiği ise henüz belirsizliğini koruyor.

Öte yandan sevgilisi tarafından bıçaklanarak öldürülen Zeynep Şenpınar'ın (25) bir arkadaşına, "Ahmet'le net bir şekilde bitti. 1 aydır hiçbir şekilde birbirimizle alakamız yok. Ben sadece aşırı alışkanlığın verdiği üzüntüyü yaşıyorum. Şarttı belki de" mesajı attığı da ortaya çıktı.

Selim Ahmet Kemaloğlu'nun ayrılığı kabullenmediği için öldürdüğü şüphesi üzerine duruluyor. Öte yandan Şenpınar'ın türkü söylerken çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde Şenpınar'ın söylediği türkü, izleyenlerin yüreğini burktu.

CİNAYETİN ARDINDAN TWEET ATMIŞ

Selim Ahmet Kemaloğlu'nun ise cinayetin hemen ardından kendisine ait sosyal medya hesabından "İki cana kıydınız, gözünüz aydın" paylaşımı yaptığı da ortaya çıktı.

Milli boksör, birlikte yaşadığı sevgilisini öldürdükten sonra "Gözünüz aydın" tweeti atmış - Son Dakika
Milli boksör, birlikte yaşadığı kız arkadaşını göğsünden bıçaklayıp öldürdü

Milli boksör, birlikte yaşadığı kız arkadaşını göğsünden bıçaklayıp öldürdü

Kaynak: DHA
25 Mayıs 2020 Pazartesi 02:55
YORUMLAR (9)
  • barış : ALLAH rahmet eylesin kızımızın ne işi var evlenmeden bir insan ne demek birlikte kalmak şimdi diyiceksiniz hangi devirde yaşıyorsun bana bana ters geliyor evli olmadan bir kızın kalması evde
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Berçin : Çok yazık! Ailesine baş sağlığı diliyorum. Nikahsız birlikteliklerin sorumsuz sonuçları. Düzgünce aile bağı kuramayan insanlar küçük anlaşmazlıklar sebebiyle sahte birlikteliklerine son verip birbirlerine zarar verebiliyorlar.
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika