Minik Duvarları Yıkalım' Yardım Kampanyası

Çarşamba Dernekler Federasyonu ve Çarşamba İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı tarafından cezaevlerinde anneleri ile birlikte yaşamak zorunda kalan çocuklar için maddi ve manevi yardım için ‘Minik Duvarları Yıkalım’ kampanyası başlatıldı.

Çarşamba Dernekler Federasyonu ve Çarşamba İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı tarafından cezaevlerinde anneleri ile birlikte yaşamak zorunda kalan çocuklar için maddi ve manevi yardım için 'Minik Duvarları Yıkalım' kampanyası başlatıldı.
Çarşamba Dernekler Federasyonu ve Çarşamba İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı'nca yürütülen kampanya kapsamında Samsun, Bafra, Vezirköprü, Çarşamba cezaevlerinde anneleri ile yaşamak zorunda olan 1-5 yaş arası 9 çocuğa yardım eli uzatılıyor. Federasyon ve Çarşamba İlçe Jandarma Karakol Komutanı Kd. Başçavuş İsmail Karaköse'nin destekleriyle yürütülen yardım kampanyası 9 çocuk için maddi ve manevi desteklerde bulunulacak.
Kampanya hakkında federasyondan yapılan açıklamada, "Samsun'da bulunan Samsun, Bafra, Vezirköprü, Çarşamba cezaevlerinden, Samsun ve Bafra'da şuanda anneleriyle birlikte yaşamak zorunda olan 1 ve 5 yaş arası 9 çocuk bulunmakta. Kampanya, bu çocuklar ve olabilecek yeni çocuklar için başlatılan, sürekliliği olan bir sosyal yardımlaşma projesidir. Kampanya kapsamında oyuncaklar almayı, çocuklarımıza eğitim setleri almayı, kişisel gelişim setleri almayı ve mama, bez, şampuan gibi bakım ürünleri almayı hedefliyoruz. Kimlikleri bizde saklı olacak çocuklarımıza sağlayacağımız yardım kampanyasında başarılı neticeler almayı istiyoruz" denildi. - SAMSUN

Kaynak: İHA

31 Mayıs 2016 Salı 16:57

Vezirköprü, Bafra, Samsun, Yerel