Minik Fil Heffalump Filmi

Minik Fil Heffalump filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Minik Fil Heffalump filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

100 Dönümlük Ormanda esrarengiz birşeyler olmaktadır. Winnie the Pooh, Rabbit, Tigger, Eeyore ve Piglet, çok sevdikleri ormanlarının tehdit altında olduğunu düşünmeye başlamışlardır. Yaşadıkları ormanın hemen bitişiğinde Heffalump Çukurluğu adıyla bilinen esrarengiz bir bölge vardır. Tehdidin kaynağı olarak orada yaşayan Heffalump adlı yaratıkları görürler. Daha önce hiç görmedikleri bu yaratıkların 100 Dönümlük Ormanı ele geçirmeye hazırlandığını düşünürler.

Rabbit'in başını çektiği kahramanlarımız Heffalump Çukurluğuna baskın yapmaya karar verir. Amaçları vahşi Heffalump'ları korkutarak oradan kaçırtmaktır. Küçük Roo da onlarla beraber gitme özlemiyle yanıp tutuştuğu halde çok genç olduğu için gitmesine izin verilmemiştir.

Bu duruma canı sıkılan ve kendisini kanıtlamak isteyen Roo, bir Heffalump yakalamak amacıyla tek başına yola çıkmaya karar verir. Sevimli dostlarımız bu görev sırasında, Roo'nun sayesinde Lumpy adlı dünya tatlısı bir Heffalump ile tanışacaklardır...

Yönetmen: Frank Nissen
Senaryo: Evan Spiliotopoulos, Brian Hohlfeld
Oyuncular: Winnie the Pooh
Filmin Türü: Animasyon, Aile,
Orijinal Adı: Pooh's Heffalump M...
Yapımcı Firma: DisneyToon Studios [us]
Yapım Yılı: 2005
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dili: İngilizce
Filmin Süresi: 68 dk.
Resmi Sitesi: http://disney.go.com/disneypictures/heffalump/main.html
Dağıtıcı Firma: Buena Vista Pictures [us]
Vizyon Tarihi: 15.04.2005

05 Temmuz 2011 Salı 16:42

Türkiye İhracatçılar Meclisi, Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa Birliği, Yönetmen, Sp