Model Ebru Şallı, Canlı Yayında Oğlunun Lenfoma Hastası Olduğunu Açıkladı

Eski eşi Harun Tan'dan olan 8 yaşındaki Pars'ın lenfoma hastalığına yakalanmasıyla zor günler geçiren Ebru Şallı, Oylum Talu'nun programında içini döktü.

Uğur Akkuş ile aşk yaşayan model ve pilates eğitmeni Ebru Şallı, Habertürk TV'de yayınlanan Oylum Talu'nun sunduğu Burası Haftasonu programına konuk oldu. Canlı yayında oğullarının özel hayatı hakkında açıklamalarda bulunan Şallı, 8 yaşındaki oğlunun yaklaşık 1 yıldır lenfoma hastalığıyla mücadele ettiğini anlattı.

"AİLECE HASTALIKLA MÜCADELE EDİYORUZ"

Şu sıralar nişanlısı Uğur Akkuş ile düğün hazırlığı yapan Ebru Şallı, özel hayatına gelen eleştirilerin umurunda olmadığını söyleyerek "Önceliğim Pars'ın sağlığı" diyerek yaşadığı zor günleri anlattı. Geçen yıl lenfoma hastalığına yakalanan 8 yaşındaki oğlunun yaşadığı süreçten de bahseden Ebru Şallı, şunları söyledi: "Pars'ı halsizlik ve kemik ağrıları nedeniyle doktora götürdük. Yapılan tetkiklerin hemen ardından tedavi süreci başladı. Hastalık nedeniyle Pars'ın eğitimine de ara verdik. Son bir yıldır ailece hastalıkla mücadele ediyoruz; ancak şu an Pars'ın durumu daha iyi."

Model Ebru Şallı, Canlı Yayında Oğlunun Lenfoma Hastası Olduğunu Açıkladı - Son Dakika Magazin
06 Mayıs 2019 Pazartesi 11:37

Uğur Akkuş, Oylum Talu, Ebru Şallı, Magazin, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika Haberleri