Müge Anlı'da cinsel içerikli görüntüleri çıkan kadın suskunluğunu bozdu

Kocasını öldürmekle suçlanan Nazife Demirel, Müge Anlı'nın da izlediği cinsel içerikli görüntüleri için 'O gün işe gitmiştim. Sabah kalktığımda telefondan çekilmiş videoları gördüm. Nasıl çekildi nereye atıldı hiç bir bilgim yok' dedi.

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert'te Afyonkarahisar'da 23 Ağustos günü şüpheli bir kazada yaşamını yitirdiği iddia edilen Tuncay Demirel'in ölüm nedeni araştırılıyor.

TÜM GÖZLER NAZİFE'DE

45 yaşındaki Tuncay Demirel'in eşi Nazife Demirel ve yasak aşkı Yasin bey tarafından planlı bir şekilde öldürüldüğü iddia edildi. Nazife Demirel'in Müge Anlı dahil bir çok kişinin gördüğü uygunsuz görüntüleri de iddiaları güçlendirdi. İddiaların odağındaki Nazife ise yasak aşkı ve ölen eşi hakkında herkesi şoke eden itiraflar yaptı.

GÖRÜNTÜLERİ İNTERNETTE İZLEDİ

3 çocuk babası Tuncay Demirel'in Nazife Demirel ile 20 yıllık evliydi. İş gereği sık sık şehir dışına giden Tuncay Bey, yine şehir dışına çıktığı bir gün internete baktığında tesadüfen eşi Nazife Demirel'in bir eğlence mekanındaki görüntülerini izledi. İzledikleri karşısında hayrete düşen Tuncay Bey, Afyonkarahisar'a geri dönerek eşine görüntüleri sorunca "Yasin isminde biri beni zorla çalıştırdı" cevabını aldı.

KARISIYLA YASAK AŞKINI ARABADA GÖRDÜ

Bu olayda sonra 23 Ağustos günü Tuncay Demirel, 3 çocuğu ile aracına binip Afyon merkezdeki pazara ekmek satmak için gitti. Bu sıradapazarda arabanın içinde eşi Nazife ile yasak aşkı Yasin'i gördü. İkili hızla oradan uzaklaşmaya çalışırken Tuncay Demirel arabanın üzerine atladı. Talihsiz koca, arabanın üzerindeyken başka bir aracın vurmasıyla yola savrulup düştü. Bu düşme sonucunda Tuncay Demirel hayatını kaybetti. Tuncay Demirel'in ağabeyi Nurettin Demirel ve diğer aile bireyleri bu olayın kaza değil planlı bir cinayet olduğunu iddia etti.

GÖRÜNTÜLER HAKKINDA KONUŞTU

Olayla ilgili soruşturma devam ederken kocasını öldürtmekle suçlanan Nazife Demirel, gece kulübünde çalıştığı ve kocasının da bundan haberdar olduğunu belirterek uygunsuz görüntüleri için şu açıklamayı yaptı: "O gün işe gitmiştim. Sabah kalktığımda telefondan çekilmiş videoları gördüm. Nasıl çekildi nereye atıldı hiç bir bilgim yok. Karakola gittim şikayetçi oldum Yasin'de. Yasin yaptı diye düşündüm. Sonrada o yapmamıştır diye şikayetimi eşimden habersiz aldım. Yasin'le aramazda bir gönül ilişkisi var. Ama öyle büyük bir gönül ilişkisi yok."

Müge Anlı'da cinsel içerikli görüntüleri çıkan kadın suskunluğunu bozdu - Son Dakika
07 Ekim 2019 Pazartesi 12:03

Müge Anlı, Afyon, Sabah, 3. Sayfa, Magazin, Güncel
YORUMLAR (60)
 • dogan : bunun gibi kadınlar erkelerden daha çok suçlu kadın istemese erkek hiç bir zaman kadına yanaşmaz istisnalar hariç. cezaevne atacan bunun gibi haysiyetsiz kadınları
  Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
 • ırgat : bunuda dövmeyeceksinde neyi döveceksin birader sen sabahlara kadar ekmek davasına calış karın gitsin motorluk yapsın agzına kürekle vuracaksın boşan git ne halt ediyorsan et pavyonamu düşüyon genel evemi giriyon caddelerdemisin sana kalmış bırak adamı git ne diye adamın sebebi oluyorsun . geber geber
  Cevap Yaz 115 1 Yayından Kaldır
 • Boz Ayı : Iyi ki varsin Müge. Ülkemizin bütün savcilari, polisleri cok beceriksizler. Hic bir olayi cözemiyorlar. Sen olmasan butun katiller elini kolunu sallayarak sokaklarda dolasacak. Ha, bu arada program basi 250.000 tl mi aliyordun?
  Cevap Yaz 62 23 Yayından Kaldır
 • engin : vay benim boz ayım ne haber ne edisiz büyüklerin gözlerinden kücüklerin ellerinden öperim 2 gündür yoksun yawwww
  6 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız