Müge Anlı'nın sunduğu Güven Bana programının yayın günü değişti

Müge Anlı'nın sunumuyla ekranlara gelen Güven Bana yarışma programının yayın günü değişti. Programın sunucusu Müge Anlı, haberi sabah kuşağı programında sevenlerine duyurdu.

ATV ekranlarının en sevilen yarışma programlarından Müge Anlı ile Güven Bana ilk yayınlandığı andan itibaren oldukça yoğun ilgi gördü. Sevilen yarışmanın dizi sezonunun başlamasıyla yayın günü değişti. Müge Anlı, programdaki değişikliği sunduğu Tatlı Sert programında duyurdu.

CUMARTESİ GÜNÜ EKRANLARA GELECEK

Her bölümüyle reyting rekorları kıran, hem seyircide hem de yarışmacılarda büyük heyecan uyandıran Müge Anlı ile Güven Bana yarışma programı artık Cumartesi saat 20.00 da izleyicisiyle buluşacak. Program, sezon finali yapan Bir Zamanlar Çukurova'nın yayın saatinde ekranlara geliyordu.

Müge Anlı'nın sunduğu Güven Bana programının yayın günü değişti - Son Dakika Magazin
11 Eylül 2019 Çarşamba 10:31

Müge Anlı, Magazin
YORUMLAR (4)
  • Boz Ayı : Cahiller ve onlarin isledigi suclar ile beslendin senelerdir. Cehaleti durduracak, kadin cinayetlerini durduracak, cocuk istismarini ortadan kaldiracak hangi girisimleri ve programlar yaptin acaba? Kasketli amca gelinini öldürmüs diye sen de para kazandin ekranlarda.
    Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
  • GAKKOŞ : DÜNYALAR TATLISI ABLAM BENİM SEN ÖL DE ÖLELİM C.TESİ OLSUN HAYIRLI OLSUN SENİN GÜZEL KONUŞMANA YERİNDE SÖYLEŞİNE VURGUNUM. HER YERDE HANIM ZARAFETİNİZ LE GÖNÜLLERİMİZE TAHT KURUYORSUN ALLAH SENİ VE SENİN GİBİLERİNİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN SİZLERE İHTİYACIMIZ VAR YOLUN AÇIK OLSUN NE GÜZEL ANNESİN NE İYİ EVLATSIN NE MUTLU ANNENE
    Cevap Yaz 1 4 Yayından Kaldır