Murat Yıldırım'dan, Romantik Paylaşım: İyi ki Doğdun Anlamım

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile eşi İmane Elbani'nin doğum gününü, duygusal bir mesajla kutladı. Yıldırım mesajında, "İyi ki doğdun anlamım." dedi.

Oyuncu-sunucu Murat Yıldırım, 2016 yılında evlendiği Faslı eşi İmane Elbani'nin doğum gününü duygusal bir mesajla kutladı. Murat Yıldırım'ın paylaşımına kısa sürede beğeni ve yorum yağdı.

İstanbul'DA EVLENMİŞTİ

Oynadığı dizilerle Orta Doğu'da büyük hayran kitlesine sahip olan Murat Yıldırım ile Londra'da tanıştığı İmane Elbani 2016'da İstanbul'da evlenmişti. İkilinin balayı tercihi ise Maldivler olmuştu. Murat Yıldırım eşi İmane Elbani'nin doğum gününü duygusal bir mesajla kutladı. Eşiyle baş başa tatil çıkan oyuncu romantik paylaşımlarda bulundu.

"İYİ Kİ DOĞDUN ANLAMIM"

Murat Yıldırım, Instagram paylaşımına, "Ne zaman ufacık bir umutsuzluğa kapılsam sana bakıp 'İşte sana hayatta verilebilecek en güzel hediye' diyorum kendime. İyi ki doğdun hayatım, iyi ki doğdun anlamım" notunu düştü. Murat Yıldırım'ın paylaşımı kısa sürede yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

Murat Yıldırım'dan, Romantik Paylaşım: İyi ki Doğdun Anlamım - Son Dakika Magazin
23 Ekim 2018 Salı 21:16
YORUMLAR (5)
  • Ayyyyy : Size ne ya adam istediği şekilde hitap eder ister anlamım der ister böceğim isterse çiçeğim dar. Kafadan hasta mısınız? Can sıkıntısından millete sarıyosunuz. Ayıp ya ayıp. Şimdi Murat Yıldırım eşine anlamım dedi ya kim suçlu Milli Eğitim bakanlığımı? Yazık çoğu insan kendi hayatından memnun olmayınca böyle insanların açığını kovalar olmuş yazıkkkk.
    Cevap Yaz 5 1 Yayından Kaldır
  • Osman kutuk : Suriyelilerin hepsi gelsin. Esat tek başına kalsın.kimse kalmazsa oda terk eder ülkeyi.ondan sonra bizim olur suriye
    Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika