Murat Yıldırım'ın Eşinin Makyajsız Hali, Takipçilerini Hayal Kırıklığına Uğrattı

Oyuncu Murat Yıldırım'ın model eşi Imane Elbani, makyajsız haliyle takipçilerine hayal kırıklığı yaşattı. Bir sosyal medya kullanıcısı Faslı modelin makyaj güzeli olduğunu savunarak, "Makyaj olmadan gerçekten bir şeye benzemiyor. Makyaj yasaklanmalı" yorumunu yaptı.

Ünlü sunucu ve oyuncu Murat Yıldırım'ın model eşi Imane Elbani, makyajsız fotoğrafıyla sosyal medyayı salladı.

"MAKYAJ YASAKLANMALI"

Sosyal medya kullanıcılarının kimi Elbani'nin makyajsız da güzel olduğunu savunurken kimileri de bu halini hiç beğenmedi. Ünlü oyuncunun eşiyle çektirdiği bir fotoğraf sosyal medyayı ikiye böldü. Imane Elbani'nin makyajsız olduğu fotoğrafa yorum yağdı. Bir sosyal medya kullanıcısı Faslı modelin makyaj güzeli olduğunu savunarak, "Makyaj olmadan gerçekten bir şeye benzemiyor. Makyaj yasaklanmalı" yorumunu yaptı. Başka bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Ben bu hali de güzel." yorumunu yaptı.

Murat Yıldırım'ın Eşinin Makyajsız Hali, Takipçilerini Hayal Kırıklığına Uğrattı - Son Dakika Magazin
21 Mart 2019 Perşembe 17:26
YORUMLAR (46)
  • osman : iyi de bu kadının full estetikli olduğu biliniyor zaten. ve malesef aşırı estetik sonrası makyajsız çoğu kişi böle gözüküyor. murat düşünsün almdan evvel yıkasaymış.bari çocuk filan yapmasalr yazık kadına benzerse ufff. burçin ii di burçin.
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika