Ünlü oyuncu Murat Yıldırım, "Ramo"nun çekimlerinde kaza geçirdi

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım'ın başrolünde yer aldığı ve çekimleri İstanbul'da devam eden ve yeni sezonuyla ekrana dönmeye hazırlanan "Ramo" dizisinin setinde kaza yaşandı. Yıldırım, aksiyon sahnesinde yüzüne darbe alınca şişlik ve morluk oluştu.

Sevilen dizi "Ramo"nun çekimlerinde başrol oyuncusu Murat Yıldırım, aksiyon sahnelerinin çekimi sırasında yüzüne darbe alarak yaralandı. Ünlü oyuncunun yüzünde şişlik ve morluk oluştu.

SETE ARA VERİLMESİNE KARŞI ÇIKTI

Kaza nedeni ile sete ara verilmek istendiği ancak Murat Yıldırım'ın buna karşı çıktığı öğrenildi.

YENİ SEZONUYLA EKRANLARA DÖNÜYOR

Habertürk'ün haberine göre Murat Yıldırım, yüzüne yapılan buz tedavisi uygulaması ve makyaj ile sete devam etti. Yapımını BKM'nin üstlendiği Ramo dizisi yeni sezonuyla izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım, "Ramo"nun çekimlerinde kaza geçirdi - Son Dakika Magazin
15 Ağustos 2020 Cumartesi 20:17
YORUMLAR (11)
  • Fergie Paris : Bi filmde oynuyorsan tabiyki herşeye katlanırsın, darbe aldı diye çekim işleriyle ara vermek ne demek. Erkek oyuncu o bişey olmaz ya, abartmayın.
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Gogul48 : bir öncü heeer hali ama her hali şerli şersiz imanlı imansız merhametli merhametsiz acılı yada keyifli hepsini herşeye egemen ve herşekilde kuluna taddıran rab yaşatır, sonrada şimdi bu halleri can oranlı yaşayan olarak seningibi can oranlı yaşayacaklara agır gelmeyecek şekilde yüksünmeyip kaldıramıyacakları noktaya gelmeden sen hüküm ver taksim et bende o emrine göre oluşayım oluşturayım ben seni sende beni benden ögrendiyin ile yücel öyle yüceltki yönettiyin hayatın yüceligi yaşamı ve kardeşlerini ve yaşamlarını yüceltmiş olsun noktada öncü eder her karar aklı ve yaşayarak ögrendiyindedir ezber hiçbir hale güce biat etmez evvelki güçlerde zaten ona güç olarak tesir edemez
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika