Murat Yıldırım ve Tolgahan Sayışman Kocaeli Fuarı'nda

Murat Yıldırım ve Tolgahan Sayışman Kocaeli Fuarı'ndaKOCAELİ - Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 9.'su gerçekleştirilen Kocaeli Kitap Fuarı ünlü isimlere ev sahipliği yapıyor.

Murat Yıldırım ve Tolgahan Sayışman Kocaeli Fuarı'nda
KOCAELİ - Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 9.'su gerçekleştirilen Kocaeli Kitap Fuarı ünlü isimlere ev sahipliği yapıyor.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 9.'su gerçekleştirilen Kocaeli Kitap Fuarı, 'Kim Milyoner Olmak İster?' isimli programının sunucusu Murat Yıldırım ve eşi Imane Elbani ile sevilen oyuncu Tolgahan Sayışman ve eşi Almeda Sayışman'a ev sahipliği yaptı. Fuar merkezinde sevenleriyle buluşan ünlüler, yazar Doç. Dr. Said Sözü Hikmet'in "Yaşamın Göremediğiz Şifreleri" adlı kitabını imzaladı. Uzun kuyrukların oluştuğu imza gününde, Kocaelili kitapseverler, oyuncularla bol bol sohbet edip fotoğraf çektirdi. Binlerce kitabın imzalandığı imza gününde, sanatçılar sağlıklı yaşam, pozitif bakış ve farkındalık ile ilgili bazı önerilerde de bulunarak okuyucuları bilgilendirdi.

Kaynak: İHA

17 Mayıs 2017 Çarşamba 20:08

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Murat Yıldırım, Tolgahan Sayışman, Politika, Güncel