Mustafa Cengiz: Abdurrahim Albayrak'ın oğlu Hikmet Albayrak'ın da koronavirüs testi pozitif çıktı

Koronavirüse yakalanan Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak'ın ardından oğulları Hikmet Albayrak'ın da koronavirüs testi pozitif çıktı.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, kulüp 2. başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak'la birlikte oğulları Hikmet Albayrak'ın da koronavirüs testinin pozitif çıktığını söyledi.

"ŞU AN KARANTİNADA"

Hikmet Albayrak'ın karantinada olduğunu söyleyen Mustafa Cengiz, "Kulüpte çalışmakta olan mesai arkadaşlarıma, GS TV'de çalışan arkadaşlarıma bu kutsal görevde cesaretle devam ettikleri için teşekkür ediyorum. Sevgili Abdurrahim kardeşimin eşi Şükran Albayrak ve onlarında yanında oğulları Hikmet Albayrak da karantinada. Hepsi iyi olacak. Yusuf Günay da sonuçları bekliyor. Beş gün içerisinde doktorlar, ciğerlerdeki sorunun gideceğini düşünüyordu" ifadelerini kullandı.

Mustafa Cengiz: Abdurrahim Albayrak'ın oğlu Hikmet Albayrak'ın da koronavirüs testi pozitif çıktı - Son Dakika Spor
25 Mart 2020 Çarşamba 16:08
Abone Ol
Paylaş
YORUMLAR (14)
 • Halil yuksek : Turkiyemizde malesef sacma insan cok ilk once insan olmayi basarin bence başkasının başına gelen ya sizin basiniza gelseydi hosunuza gidermiydi ocu bucu demeden dua edelim gucun varsa yardim et
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • Mehmet Ali Kaya : Geçmiş olsun inşallah. Gerzekçe yorum yapanlar,insan hayatı söz konusu olan.Futbol da yere batsın,kör gözlü taraftarlık ta.
  Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
 • ne alaka : hanzolugun lüzumu yok, virüs insan ayırmıyor ha su kul hakkı yemis gidip onu öldireyim gibi bir mantigi yok, buldugunu hampeliyor anlatabildim mi.
  0 0 Yayından Kaldır
 • ahmet : seni de seni seveni de sevmiyoruz diyen zihniyetten başka birşey beklenemezdi insanlığınızı sorgulayın, biraz düşünün eğer yüzünüz kızarırsa bir umut var demektir yok kızarmazsa ozaman durum çok vahim demektir...
  8 4 Yayından Kaldır
 • kerim : Sen eğerki kendine insan diyebiliyosan ben insanlığı kabul etmiyorum Yazık sana be insanlar neyin derdinde sen neden bahsediyon
  8 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika