Müşteri Deneyimi Zirvesi 6. Kez Sektörü Buluşuyor

'Müşteri Hizmetleri & Deneyimi Zirvesi' bu yıl 6. kez, 9 Mayıs'da Hilton Bosphorus Elmadağ'da sektör temsilcilerini ağırlayacak.

Müşteri Hizmetleri ile ilgili 650'den fazla profesyonelin bir araya geleceği etkinlikte, 4 panel ve 20 oturumda 50'ye yakın konuşmacı deneyim ve görüşlerini katılımcılara aktaracak.

Türkiye'nin müşteri deneyimini konu alan ilk ve tek etkinliği, Müşteri Hizmetleri ve Deneyimi Zirvesi, bu yıl da TURKCELL GLOBAL BİLGİ'nin ana sponsorluğunda 9 Mayıs 2018 tarihinde Hilton Bosphorus Elmadağ'da gerçekleştirilecek. Nice Medya tarafından 6. kez organize edilen etkinlikte TURKCELL, GALATASARAY, VESTEL, TATA COMMUNICATIONS , -Mi4biz, COCA COLA İçecek, TOFAŞ, FIAT, THY TURKISH CARGO, DAIKIN, , DRD Filo, SESTEK, SOR'UN, NIXXIS, TANI, COMDATA TÜRKİYE, SİSTAŞ, AKSİGORTA, ENPARA.COM, SAHİBİNDEN.COM, WEBHELP, VODAFONE, MEDIAMARKT, SMG, SAS, JABRA, THE RITZ CARLTON, MEMORİAL HASTANESİ, VODATECH, GARANTİ BANKASI, AKBANK, AKSİGORTA, TÜRKİYE FİNANS, N11.COM ve SMG gibi birçok markanın üst düzey yöneticisi panel ve sunumlarda deneyim ve görüşlerini paylaşacak.

4 farklı panelde, 20 oturumda 50'ye yakın konuşmacının yer alacağı etkinliğe; Operasyon ve Çağrı Merkezi Müdürleri, Müşteri Hizmetleri Direktörleri, Müşteri Deneyimi Müdürleri, E-Ticaret Direktörleri, Dijital Dönüşüm Uzmanları, CDO'lar, IT Yöneticileri, Genel Müdürler, Pazarlama Müdürleri ve Satış Müdürleri başta olmak üzere üst düzey yöneticilerin yer aldığı 650'den fazla profesyonelin katılması bekleniyor.

Yöneticiler deneyimlerini paylaşacak

6. Müşteri Hizmetleri & Deneyimi Zirvesi'nde bu yıl gerçekleştirilecek sunumlarda "Taraftar Deneyimi", "Bulutta Omnichannel", "Beni Benden Alan Deneyimlerim", "Telekomda Müşteri Deneyimi", "Gıdaya Özel Müşteri Deneyimi Çözümleri", "Otomotivde Müşteri Deneyimi", "Müşteri Deneyiminde Ses Teknolojileri", "BOT VS Human", "Müşteri Deneyiminde Sihirli Sayı", "Dijital Müşteri Deneyimi", "Müşteri Deneyim Sohbetleri", "Mağazacılıkta Müşteri Deneyimi", "Müzik İle Müşteri Deneyimini Yönetin", "Enerjide Müşteri Deneyimi", "Makine Öğrenimi Müşteri Deneyimini Şekillendirecek", "Konaklamada Misafir Deneyimi", "CX Nedir, UX Nedir", "Ses Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti", "Dijital Hasta Deneyimi", "Tahsilat Yönetimi", "Mağazacılıkta Müşteri Deneyimi" , gibi konu başlıkları ele alınacak.

Etkinlikte ayrıca ünden Bugüne Müşteri Hizmetleri İle Yaratılan Farkın Marka Değerine Etkisi", "İlham Verici Müşteri Deneyimi Projeleri", "Müşteri Deneyiminde Trend Teknolojiler", "Müşteri Memnuniyetini Uçtan Uca Tasarlamak" ,"Dijitalde Başarılı Müşteri Deneyimi Yaratmanın Sırları konularının da yer aldığı 4 farklı panelde, sektörün önde gelen şirket yöneticileri görüşlerini paylaşacaklar.

Kaynak: Bültenler
26 Nisan 2018 Perşembe 13:33

Son Dakika