NBA Global Games Londra 2015 Biletleri 31 Ekim'de Satışta

NBA Global Games Londra 2015 New York Knicks - Milwaukee Bucks maçının bilet satışının 31 Ekim günü sabah 9'da satışa sunulacağı bugün duyuruldu.

15 Ocak 2015 Perşembe günü O2'de oynanacak olan maç, yıllar sonra Londra'da oynanacak beşinci NBA sezon maçı olacak.

New York Knicks'te yedi kez NBA All-Star olan ve iki kez Olimpik Altın Madalyası'nı kazanan yıldız oyuncu Carmelo Anthony ile beraber, altı kez NBA All-Star kazanan yıldız oyuncu Amar'e Stoudemire oynayacak. Aynı zamanda, takımda İtalya'dan Andrea Bargnani ve İspanya'dan José Calderón gibi uluslararası oyuncular da yer alacak. Bu sezonda, beş kez NBA Şampiyonu olan Derek Fisher, Knicks'in Başkanı ve geçen yaz atanan NBA antrenörlük efsanesi Phil Jackson'un yanında ilk kez baş koç olacak. Aynı zamanda, bu maç ile beraber, 2013'te Detroit Pistons' a karşı oynayan Knicks'in, Londra'ya yaptığı ikinci seyahat olacak.

Milwaukee Bucks'ta; maç başına attığı sayılarla takımı öne geçiren, sayı pasında ve top çalma tekniğinde öne çıkarak geçen sezonda ilgiyi üzerine toplayan Brandon Knight ve 2014 NBA Draft'ı genel elemelerde ikinci seçilen Jabari Parker da oynayacak. Ayrıca, takımda Yunanistan'dan Giannis Antetokounmpo ve Türkiye'den Ersan Ilyasova gibi uluslararası oyuncular da yer alacak. Bu, Baş Antrenör Jason Kidd'in sezon maçı için başkente yaptığı üçüncü seyahati olacak. Jason Kidd; 2013'te New York Knicks ile beraber oyuncu olarak ve yine geçen yıl, Brooklyn Nets'in baş koçu olarak Londra'ya gitmişti.

Kaynak: Bültenler
18 Ekim 2014 Cumartesi 09:57
YORUMLAR

Son Dakika