Nihat Özdemir: Ali Koç fotoğrafı ben çekeyim dedi

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Galatasaray-Fenerbahçe derbisi sonrasında çok konuşulan fotoğraf hakkında açıklama yaptı. Özdemir, fotoğrafı Ali Koç'un kendisinin çekmek istediğini belirtti.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, CNN Türk'te yayınlanan Pazar Akşamı Futbol programına önemli açıklamalarda bulundu.

FOTOĞRAFIN PERDE ARKASINI ANLATTI

Galatasaray-Fenerbahçe derbisi sonrası çok konuşulan fotoğraf hakkında da yorum yapan Nihat Özdemir, "Galatasaray formalı bir çocuk maç sonrasında protokolün oraya geldi. Ali Koç ve benimle fotoğraf çektirdi. Sonra Mustafa Cengiz'e sarıldı. Ali Koç, 'Fotoğrafı ben çekeyim' dedi. Güzel bir durum oluştu." dedi.

CEZANIN KALDIRILMASINA SAYGI GÖSTERİLMELİ

Tahkim Kurulu'nun Ali Koç'un hak mahrumiyeti cezasını kaldırmasını yorumlayan Özdemir, "Mustafa Cengiz'e ceza verilmemesine nasıl saygı gösterildiyse, Tahkim Kurulu'nun Ali Koç'un cezasını kaldırmasına da saygı gösterilmeli" şeklinde konuştu.

Nihat Özdemir: Ali Koç fotoğrafı ben çekeyim dedi - Son Dakika Spor
Derbi sonrası dostluk rüzgarı! Fotoğrafı Ali Koç çekti Derbi sonrası dostluk rüzgarı! Fotoğrafı Ali Koç çektiFatih Terim, Babel'i kulübeye çekiyor Fatih Terim, Babel'i kulübeye çekiyorCaner Erkin'e tepki yağdı! Taraftarlar çılgına döndü Caner Erkin'e tepki yağdı! Taraftarlar çılgına döndüManchester United'dan Falcao için 7 milyon euroluk teklif Manchester United'dan Falcao için 7 milyon euroluk teklif
30 Eylül 2019 Pazartesi 14:17

Servet Yazıcı, Nihat Özdemir, Galatasaray, Ali Koç, Spor
YORUMLAR