Nurgül Yeşilçay, yaşlı insanlara takınılan sert ve saygısız tavrı eleştirdi

Oyuncu Nurgül Yeşilçay, Türkiye'de yeni tip koronavirüs önlemleri çerçevesinde 65 yaş ve üstünün sokağa çıkma kısıtlamasının ardından yapılan bazı haberlere ve sosyal medya yorumlarına tepki gösterdi.

Sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlüler arasında yer alan güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay, bu defa çok önemli bir konuya değindi.

Türkiye'de yeni tip koronavirüs önlemleri kapsamında risk grubunda yer alan 65 yaş ve üstü vatandaşlara sokağa çıkma kısıtlaması getirilmesinin ardından özellikle gençler tarafından yapılan haddini aşan tepki ve esprileri eleştiren Yeşilçay, ahlaki değerlerimizin kolaylıkla bozulduğunu söyledi.

Nurgül Yeşilçay, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Panikten, ölüm korkusundan etrafındaki her şeye saldıran, ahlaki değerlerini bir çırpıda yok eden toplumların, etik sonuçlarına hazırlıklı olmalıyız demek ki! Hayatta kalalım da nasıl olursa olsun! Bu kolektif panik hali asıl korkunç olan! Büyüklerimin ellerinden öperim!"

Nurgül Yeşilçay, yaşlı insanlara takınılan sert ve saygısız tavrı eleştirdi - Son Dakika Magazin
24 Mart 2020 Salı 18:43
Abone Ol
Paylaş
YORUMLAR (3)
  • Yazıyor Yazıyor : Tik tok denen yerde çoluk çocuk,genci orta yaşlısı kol geziyor,aslı astarı olmayan herşeyi yayınlıyorlar birde yaşlı kesimi ve aciz insanları video yapıp yayınlıyorlar fenomen olacaklar ya,beğeni alacaklar,bir an önce bunların önüne geçilmesi lazım,bizim kültürümüz örf ve adetlerimize ters ya kısıtlama gelmeli yada kapatılmalıdır
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Yorum2 : Yani yaşlı büyüklerimize saygısızlık yapanlar Ya aklınız almıyor mu hepimiz yaşlanıcaz . Çok değil 2001 2002 yıllarında onlardan bazıları da sizin gibi gençti. Yani empati kurun. Hiç mi ALLAH korkunuz yok.
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Son Dakika