Oğluyla Birlik Olup Eşini Öldürdü, Polise Kayıp İhbarında Bulundu

Gaziantep'te hakkında kayıp ihbarı yapılan 63 yaşındaki Ramazan Çiçek'in, eşi ve oğlu tarafından iple boğularak öldürüldüğü ve cesedinin de Fırat Nehri'ne atıldığı ortaya çıktı.

Gaziantep'in Nizip ilçesinde, kayıp olarak aranan 63 yaşındaki Ramazan Çiçek'in, ailevi meselelerden çıkan tartışma sonrası eşi ve oğlu tarafından iple boğularak öldürüldüğü ve cesedinin Fırat Nehri'ne atıldığı ortaya çıktı.

EVLİ OLAN KIZI, ANNESİ VE KARDEŞİNİ İHBAR ETTİ

Karşıyaka Mahallesi'nde oturan seyyar satıcı Ramazan Çiçek'in 47 yaşındaki eşi Nesriye Çiçek geçen 8 Ocak günü polise başvurarak, eşinin kayıp olduğunu söyledi. 4 Ocak'tan itibaren eşine ulaşamadığını söyleyen Nesriye Çiçek'in başvurusunun ardından güvenlik güçleri arama çalışması başlattı. Her yerde aranan Ramazan Çiçek'in evli olan kızı Şefika A., dün sabah polisi arayarak babasının annesi ve ağabeyi tarafından öldürüldüğünü ihbar etti.

ÖLDÜRÜP, FIRAT NEHRİ'NE ATMIŞLAR

Bunun üzerine polis, Çiçek ailesinin evinde inceleme yaptı. Evde kan izlerine rastlayan polis, seyyar satıcının eşi Nesriye ve 24 yaşındaki oğlu İsmail Çiçek'i gözaltına aldı. Anne ve oğlu polisteki sorgulamasında ailevi nedenlerden dolayı çıkan tartışmada Ramazan Çiçek'i iple boğarak öldürdüklerini itiraf etti.


Nesriye Çiçek ve oğlu İsmail, cinayetin ardından Ramazan Çiçek'in cesedini bulunmaması için Fırat Nehri'ne attıklarını ve kayıp başvurusunda bulunduklarını söyledi.

ANNE VE OĞLU TUTUKLANDI

Suçlarını itiraf ettikleri sorgulama sonrası adliyeye sevk edilen anne ve oğlu, 'kasten adam öldürmek' suçundan tutuklanarak cezaevine konuldu.

CESEDİ BULABİLMEK İÇİN FIRAT NEHRİ'NDE ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Öte yandan şüpheli anne ve oğlun yer göstermesinin ardından dalgıç polisler, Fırat Nehri'nde Ramazan Çiçek'in cesedinin bulunması için arama çalışması başlattı.

Kaynak: DHA

11 Ocak 2017 Çarşamba 12:05

Ramazan Çiçek, Fırat Nehri, Gaziantep, Nizip, 3. Sayfa, Güncel, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika Haberleri