Öğretmen Anıları Biriktirilmeye Devam Ediyor

Öğretmen Akademisi Vakfı'nın gelenekselleşen kampanyası 'Fark Yaratan Öğretmen' bu yıl da öğretmen hikayelerine yenilerini katmaya devam ediyor.

Vakıf, unutulmaz okul günlerini tekrar hatırlamak ve hayatlarına büyük değer katan öğretmenlerini anılarıyla gururlandırmak isteyen herkesi 1 Kasım itibarıyla kampanyaya katılmaya çağırıyor.

Öğretmenlerin kişisel ve mesleki gelişimlerine destek veren Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) tarafından 2 yıl önce başlatılan ve yoğun ilgi gören "Fark Yaratan Öğretmen" kampanyası, bu yıl da yeni anılarla öğretmenleri gururlandırmaya devam ediyor. 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle hayata geçirilen kampanya "Herkesin hayatta kendisine değer katmış bir öğretmeni vardır" düşüncesinden yola çıkıyor ve katılımcılara hem okul yıllarını hem de öğretmenleriyle ilgili en güzel anılarını paylaşma imkanı sunuyor.

Katılımcılar, 1-30 Kasım tarihleri arasında, öğretmeniyle ilgili en değerli bulduğu anısını yazı, video ya da fotoğrafla farkyaratanogretmen.com sayfasını ziyaret ederek ya da #farkyaratanöğretmen etiketiyle sosyal medya hesaplarından paylaşabiliyor. Kampanya bitiminde ise katılımcılar arasından jürinin oylarıyla seçilen hikayenin sahibi yine Vakfın sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacak.

KAMPANYAYA ÜNLÜLER DE DESTEK VERİYOR

Geçtiğimiz yıllarda kampanyaya çok sayıda sanatçı ve sporcu da destek vermiş, fark yaratan öğretmen anılarını sosyal medya hesapları aracılığıyla takipçileriyle paylaşmıştı. Kampanyaya destek veren ünlüler arasında, Arda Türkmen, Altan Erkekli, Arzum Onan, Dağhan Külegeç, Engin Hepileri, Haldun Dormen, Hülya Koçyiğit, Kayhan Yıldızoğlu, Kenan Vural, Levent Can, Özge Borak, Sinan Güler ve Sunay Akın gibi pek çok isim yer alıyor.

Öğretmenlerin değerinin yeniden gündeme gelmesi amacıyla başlatılan kampanya ile Vakıf bu sene de fark yaratan öğretmen hikayelerini biriktirmeye ve en iyi anlatılan hikayeyi belirlemeye devam edecek. Ünlü isimlerin geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi destek vereceği "Fark Yaratan Öğretmen" kampanyası, Vakfın anı arşivine yeni hikayeler katarak, öğretmenlerin değerinin bir kez daha hatırlanmasına vesile olacak.

Kaynak: Bültenler

23 Ekim 2017 Pazartesi 14:22

Öğretmenler Günü, Güncel, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri