Ömer Halisdemir'in yeğeni de kahramanlık yaparken yaşamını yitirdi

15 Temmuz darbe girişiminin engellenmesine büyük katkısı olan Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in yeğeni Halil Halisdemir de bir kahramanlık yaparken yaşamını yitirdi.

Haberin devamını okumak için tıklayın.
11 Eylül 2019 Çarşamba 10:15
YORUMLAR (34)
 • Mersinli : Şimdi arkadaşlar bakın ben de vatansever bir insanım. Allah rahmet eylesin. Şehidimiz iyi bir askerdi. İyi askerler emir alır ve uygular. Sorgulamaz. Bir çoğunuz askerlik yapmadı belki, bu işin içinde değilseniz anlamazsınız. Adamın beynini yıkarlar. Robot gibi yaparlar.
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • filozof : bu vatan başta en büyük kahraman vede komutan M.K.ATATÜRK olmak üzre ömer halisdemir gibi kahramanlara çokşey hatta herşeyini borçludur onları sonsuza kdr aslada unutmaz her zmn kalbinde yaşatır artık ölümsüzdürler.
  Cevap Yaz 18 7 Yayından Kaldır
 • VAN 65 : şehitler ölmez vatan bölünmez allah yardımcınızolsun güzel insanlar sizi asla unut muyacağız
  Cevap Yaz 42 3 Yayından Kaldır
 • Vatansever : Geri zekalı. Espri mi yaptın şimdi. Nasıl bir kıyaslama bu. Şuursuz
  13 7 Yayından Kaldır
 • Digorlu Baba : Bu ülke için bir nebze faydası olandan Allah binlerce kez razı olsun. Taksiratlarını affetsin İnşallah..
  Cevap Yaz 20 1 Yayından Kaldır
 • Ahsen : Allah ikisinede rahmet etsin ailelerinede sabirlar versin..bu vatan Bahcelinin dedigi gibi Turk milletine lotodan cekilisten cikmadi..cok yigitlerin kaniyla sulandi suriyeliler gibi vatanini birakip kacanlarin yatacak yeri yiyecek bir lokma ekmegi olmasin ocaklari sönsun..Fetöculer avrupaya dolusuyor utanmaz irzi namusu kiriklar vatan Millet hayinleri..
  Cevap Yaz 10 1 Yayından Kaldır
 • sahte peygamber seytan feto : Avrupadaki her on esnaftan altisi seytan fetoya finans yardimi yapiyor.Seytan feto turkiyenin neredeyse butun is adamlarini sahte RÜYA lariyla kandiriyor.Aptallar hem kendini hemde ailesini imanini iradesini bu seytan fetoya kaptirmislar.
  Cevap Yaz 7 0 Yayından Kaldır
 • Ömerler ölmez vatanımız bölünmez : Türkiyemizin ekmeğini yiyip suyunu içip de ülkemize hainlik yapan imansızların idam edilmesini istiyoruz...bu ülke için binlerce şehit verdik...bizlerde canımızı türkiyemiz için feda ederiz...ŞEHİTLERİMİZİN mekanı cennet olsun inşallah min
  Cevap Yaz 6 0 Yayından Kaldır
 • SÜLEYMAN ORMANCI : KAHRAMANLIK YAPMAYA ÇALIŞMADI VATAN İÇİN CAN VERDİ KELİMELERİNE DİKKAT ET SENDE BİR TUHAFLIK VAR
  Cevap Yaz 43 3 Yayından Kaldır
 • Vatansever : Kahramanlık kelimesinin TDK da karşılığında baktınız mı? Sanki aşağılıyorlarmış gibi tepki veriyorsun.
  2 0 Yayından Kaldır
 • Vatan BÖLÜNMEZ : Aynen vatan için canını verdi...mekanı cennet olsun inşallah
  7 0 Yayından Kaldır
 • Şehitlerimiz ölmez,gururumuzdur : Ömer abi şehidim meknın cennet olsun inşallah...emanetin olan türkiyemize SAHİP çıkacağız...emanetin olan TÜRKİYEMİZİ imansız şerefsiz terör örgütleri ne teslim etmeyeceğiz için rahat olsun....RABBİM TÜRKİYEMİZE askerimize polisimize güç kuvvet versin...ezanımızı susturmak isteyenlere,bayrağımızı indirmek isteyenlere türkiyemizi bölmek PARÇALAMAK isteyen hainlere imansız lara RABBİM fırsat vermesin min inşallah......şunu bilin imansız terör örgütleri ve yandaşları sonunuz gelecek.....TÜRKİYEMİZ ALLAHIN izni ile terörün kökünü kesecektir bunu bilin artık...ALLAH BÜTÜN ŞEHİTLERİMİZE RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN
  Cevap Yaz 6 0 Yayından Kaldır
 • Efe : Asalet soydangelir sonradan elde eldilmez. Allah c.c rahmeteylesin mekanlari cennet olsun inşaallah.
  Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
 • Şehitlerimiz ölmez : Amin mekanları cennet olsun...unutmayacağız...Şehitlerimiz gururumuzdur
  46 2 Yayından Kaldır
 • Ülkücü gençlik : Nur içinde yatsın ikiside. Memleketimiz Ömer Halisdemir ve Türk askerleri tarafından dincilere teslim edilmedi. 15 temmuz Tiyatrosu nu bozan kahramanlarımızi Türk askerlerini selamlıyorum.
  Cevap Yaz 3 2 Yayından Kaldır
 • Alparslan : Dincilere demen doğru olmamış arkadaşım. İslamda kusur yok, kusur biz kullardan. Kendini makam ve para uğruna satanlar demen daha doğru olur.
  4 0 Yayından Kaldır
 • vatan sağolsun : sen nasıl bir yorum yapıyorsun bu ne iğren bir yakıştırma terbiyesis .senin halis demir dedin kişi vatanı milleti uğruna şehit olacahını bile bile can vermiş bir vatan kahramanıdır ve hakikaten geninden allah aşkı vatan sevdası vardır belliki yiğeni bile canını ailesini hiç saymış ve bir başka can için canını vermiş bir can kurtaran tüm insanlıhı kurtarmış gibidir helejki boğularak bu şekilde can veren biri allah ın izni ileşehitlik mertebesindendir ..böyle bir vatan evlatları için böyle kötü ko
  Cevap Yaz 60 7 Yayından Kaldır