Onur Ünlü'den tepki çeken İstanbul paylaşımı: İşgali fetih zanneden vasatlar beni takip etmesin!

Muhafız dizisinin yıldız oyuncusu Hazar Ergüçlü ile aşk yaşayan ünlü yönetmen Onur Ünlü, İstanbul paylaşımıyla tepkileri üzerine çekti.

Oyuncu Hazar Ergüçlü'nün kendisinden 19 yaş büyük sevgilisi yönetmen Onur Ünlü'nün İstanbul paylaşımı tepki çekti. Ünlü, İstanbul'un fethine işgal kelimesini kullanınca sosyal medya kullanıcıları çileden çıktı.

"İSTANBUL'UN İŞGALİNİ FETİH ZANNEDEN VASATLAR"

Ünlü yönetmen Onur Ünlü yaptığı paylaşım sonrası sosyal medyada yer yerinden oynadı. Ünlü, Instagram hesabından "Kimseye tahammül etmek zorunda değilim Kimse de bana tahammül etmek zorunda değil İstanbul'un 1453'teki işgalini fetih zanneden vasatlar beni takibi bırakırsa çok sevinirim" paylaşımıyla büyük tepki çekti.

Onur Ünlü'den tepki çeken İstanbul paylaşımı: İşgali fetih zanneden vasatlar beni takip etmesin! - Son Dakika Magazin
02 Haziran 2019 Pazar 15:19
YORUMLAR (138)
  • sema : Gecmisini bilmeyen biri daha , ya kardesim niye gereksiz yorum atiyorsun size tahammul etsek ne olur etmesek ne olur. Iyi O zaman siz de kendi evinizi o zamanlardan kalan eski sahiplerine geri verin gitsin nasil olsa siz sonradan geldiniz , isgal ile Fetih arasinda ki fark su anda takir takir fikrinizi soyluyorsunuz gidin avrupadaki lere anlatin onlarin kendi isgal masallarini dinleyen birileri cikar mutlaka...
    Cevap Yaz 1 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika