Ünlü Yönetmen Onur Ünlü ve 20 Yaş Küçük Sevgilisi Hazar Ergüçlü Yine Yakalandı

45 Yaşındaki ünlü yönetmen Onur Ünlü kendisinden 20 yaş küçük sevgilisi Hazar Ergüçlü ile görüntülendi. Artık kameralardan kaçmayan ünlü çift yine el ele görüntülenince ilginç tepki verdi.

Usta yönetmen Onur Ünlü ve oyuncu sevgilisi Hazar Ergüçlü, önceki akşam Cihangir sokaklarında görüntülendi. Yaklaşık 1 yıldır beraber olan çift, flaşlar patlayınca adımlarını hızlandırarak gözden kayboldular.

"HEP YAKALANIYORUZ"

Kaçamayacaklarını anlayan Ünlü ve Ergüçlü, "Hep yakalanıyoruz" dedikten sonra Cihangir'in arka sokaklarında gözden kayboldu.

ARTIK DAHA RAHATLAR

Bir süre ilişkilerini gizleyen iki ünlü isim artık bu konuda daha rahat! Oyuncu Hazar Ergüçlü, bir süredir birlikte olduğu yönetmen sevgilisi Onur Ünlü ile birlikte çekildiği kareleri sosyal medya hesabından da artık rahatlıkla paylaşıyor.

Ünlü Yönetmen Onur Ünlü ve 20 Yaş Küçük Sevgilisi Hazar Ergüçlü Yine Yakalandı - Son Dakika Magazin
13 Ekim 2018 Cumartesi 11:01
YORUMLAR (11)
  • Abdurrahman Düşüngen : Çok önemli,Yaşlı erkek genç kız.Yaşlı kadın genç erkek,Dul çocuklu kadın zengin bekar erkek. Topluma iyi örnek oluyor. Daha yaygın bir şekilde topluma duyurulsun.!
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Adanalı : bu kızın işi de zor kamyoncu gibi adamla birlikte olurken milletin bu anlayışından haberdar olması kadar acı ne verebilir ki...
    Cevap Yaz 7 9 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika