Oscar'lı İngiliz Oyuncu Colin Firth, 21 Yıllık Eşi Tarafından Aldatıldı

Colin Firth'in 21 yıllık İtalyan eşi Livia Giuggioli'nin 2015 yılında evliliklerinin krize girdiği dönemde arkadaşı gazeteci Marco Brancaccia ile ilişki yaşadığı ortaya çıktı.

Ünlü İngiliz sinema oyuncusu Colin Firth'i 21 yıllık İtalyan eşi Livia Giuggioli'nin bir gazeteciyle aldattığı ortaya çıktı.

İLİŞKİ YAŞADI, PİŞMAN OLDU

The Times gazetesinin haberinde 2015 yılında çiftin evliliğinin krize girdiği bir dönemde Livia Giuggioli arkadaşı gazeteci Marco Brancaccia ile ilişkiye yaşadığı ancak daha sonra pişman olarak Colin Firth'e döndüğü belirtildi.

MAHKEMEYE VERDİLER

Firth çiftinin sözcüsü gazeteye Livia Giuggioli'nin ayrılmasından sonra gazeteci Marco Brancaccia tarafından sürekli takiple taciz edildiğini ve bunun için kendisini mahkemeye verdiğini de yazdı.

İLİŞKİYİ ANLATAN MESAJ ATMIŞ

Marco Brancaccia'nın sözlerine de yer veren The Times, İtalyan gazetecinin Livia Giuccioli'yi taciz etmediğini sadece büyük bir hata yaparak Colin Firth'e ilişkiyi anlatan bir mesaj attığını ve çok öfkelenen kadının polise şikayette bulunduğunu yansıttı.Brancaccia, ayrıca Livia Giuggioli'nin kendisine bir çok aşk mesajı göndermenin dışında birde hatıra defterini verdiğini söyledi.

"The King's Speech" (Zoraki Kral) filmi ile 2011'de "En İyi Erkek Oyuncu" Oscar Ödülünün kazanan Colin Firth ise bu yasak ilişkiyi anlayışla karşıladığı yine sözcüleri tarafından The Times gazetesine anlatıldı.

Oscar'lı İngiliz Oyuncu Colin Firth, 21 Yıllık Eşi Tarafından Aldatıldı
10 Mart 2018 Cumartesi 12:52

Times, Colin Firth, Magazin
YORUMLAR