Oyuncu Yunus Günçe, eşini araba fırçasıyla köpükleyip tazyikli suyla yıkadı

Birbirinden eğlenceli videolarla gündeme gelen oyuncu Yunus Günçe, eşini araba fırçası ile yıkadığı anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Survivor'un sevilen yarışmacılarından Yunus Günçe sosyal medya hesabında eşi Işık Selin Günçe ile çektiği videolar ile gündeme geliyor. Günçe, son olarak eşini fırçayla yıkadığı videoyla sosyal medyaya damga vurdu.

EĞLENCELİ VİDEOLAR PAYLAŞIYORLAR

Katıldığı Survivor 2016 yarışmasıyla ününü geniş kitlelere ulaştıran Yunus Günçe, bir yıl önce evlendiği tiyatrocu Işık Selin Kuyumcu ile İnternet platformlarından eğlenceli videolar paylaşıyor.

ÖNCE KÖPÜKLEDİ, SONRA TAZYİKLİ SUYLA YIKADI

Yer aldığı her projede performansıyla alkış toplayan sevilen oyuncu, eşini önce fırça ile köpükledi daha sonra tazyikli su ile yıkadı. Günçe, bu görüntüleri sosyal medya hesabından "İntikam mı, titizlik mi" notuyla paylaştı.

Oyuncu Yunus Günçe, eşini araba fırçasıyla köpükleyip tazyikli suyla yıkadı - Son Dakika Magazin
12 Ağustos 2019 Pazartesi 15:43

IŞIK SELİN KUYUMCUYunus GünçeAraba
YORUMLAR (30)
 • Bunlar nasıl insan : Ortalık diplomalı cahillerle dolu...Sorsan kaç yüz tane kitap okudum derler...Medeniyet, ünivesitede ve ya teknolojidei ilerlemek değildir...Medeniyet, ahlaksızlığın zıttıdır...Batı ve batıcılar bu yüzden hiçbir zaman medeni olamamıştır.Bir kişi onlarca üniversite bitirsin eğer İslam, Sünnet ve ahlaktan uzaksa dünyanın en cahil insanıdır.
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • -----BİLO----- : ZOMBİMİSİN NE SENİN EFENDİ ADAM EŞİNİ BU ŞEKİLDE KULLANIRMI SENİN HOŞUNA GİDİYORSA YAPACAK BİRŞEY ZOMBİ
  Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
 • Sanatçıya bak : Araba fırçasıyla, bizim orda eşekleri yıkıyorlar. Sözde aydın bir sanatçının, kendi kadınına verdiği değere bakın. Zavallılar
  Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
 • Deniz : Küçük yaşta başınızdan kötübir hadise geçmiş olmalı... Yoksa bu magazin haberini Kemalist ve laiklere nasıl bağlayacaksınız ki?
  0 1 Yayından Kaldır
 • Serkan Pirli : Laikler tarafından "incitilmiş" bir haliniz var.Kemalistler size bir zarar mı verdi? Siz abdest aldınız mı? Cenabet dolaşanları nasıl anlıyorsunuz?
  0 1 Yayından Kaldır
 • Angaralı niyazi : Hocam bu laik kemalistleri fırça köpük temizlemez, rakı bira ile yıkamak lazım.....
  34 31 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız