Ozan Güven'den Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya sorusuna ilginç tepki: Siz sordunuz, siz cevaplayın

Nişantaşı'ndaki bir hastaneden çıkarken görüntülenen oyuncu Ozan Güven, muhabirlerin yakın dostu Cem Yılmaz'ın Serenay Sarıkaya ile aşk yaşamaya başlamasıyla aralarının açıldığı yönündeki haberlere 'Siz soruyorsunuz, o zaman siz cevap verin' diyerek çıkıştı.

Ozan Güven'in yakın dostu Cem Yılmaz ile Fi dizisinde başrol oynadığı Serenay Sarıkaya aşk yaşamaya başladı. Önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenen Güven ise arkadaşlarının aşk yaşamaya başlamasıyla ilgili ilk kez konuştu.

"SİZ SORUYORSUNUZ, SİZ CEVAPLAYIN"

Hürriyet'te yer alan habere göre: Ayağındaki bir rahatsızlıktan dolayı hastaneye gelen Ozan Güven, kendisini bekleyen basın mensuplarıyla ayak üstü sohbet etti. Oyuncu, yakın dostu Cem Yılmaz'la Serenay Sarıkaya'nın sevgili olduktan sonra aralarının açıldığına dair sorulara "Siz soruyorsunuz, o zaman siz cevap verin" cevabını verdi.

CEM, OZAN VE SERENAY'IN DİZİSİNE KONUK OLMUŞTU

Ozan Güven ile Cem Yılmaz, sanat dünyasının ayrılmaz ikilisi olarak tanınıyor. İki oyuncu neredeyse her projede birlikte rol alıyor. Şimdilerde Babil dizisinde başrol oynayan Ozan Güven, Cem Yılmaz'ın aşk yaşadığı Serenay Sarıkaya ile Fİ ve Çİ dizisinde iki aşık çifti oynamıştı. Hatta Cem Yılmaz dizinin bir bölümüne konuk oyuncu olarak katılmıştı.

CEM, MÜSLÜM GÜRSES ŞARKISIYLA GÖNDERME YAPTI

Defne Samyeli'den ayrılıp Serenay Sarıkaya ile yaşadığı aşkla gündemde olan Cem Yılmaz, bir link paylaştı. Yılmaz'ın paylaştığı linke tıklayanlar Müslüm Gürses'in Yıkıla Yıkıla şarkısını söyleyen bir sokak sanatçısının Instagram paylaşıma gitti. Sosyal medya kullanıcıları, Yılmaz'ın bu paylaşımla hakkındaki eleştirilere gönderme yaptığını söyledi.

Ozan Güven'den Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya sorusuna ilginç tepki: Siz sordunuz, siz cevaplayın - Son Dakika Magazin
Serenay Sarıkaya'nın geçen sene Defne Samyeli ve Cem Yılmaz'ın videosunu beğendiği ortaya çıktı Serenay Sarıkaya'nın geçen sene Defne Samyeli ve Cem Yılmaz'ın videosunu beğendiği ortaya çıktıCem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ilişkisiyle ilgili, ünlü komedyenin eski eşi Ahu Yağtu'dan yorum geldi Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ilişkisiyle ilgili, ünlü komedyenin eski eşi Ahu Yağtu'dan yorum geldiDefne Samyeli'nin ihanet çıkışına Cem Yılmaz'dan olay gönderme: Sen bizi dostlarımızdan koru Defne Samyeli'nin ihanet çıkışına Cem Yılmaz'dan olay gönderme: Sen bizi dostlarımızdan koruŞarkıcı Tuğba Ekinci'den Cem Yılmaz'a sert eleştiri: Kadınlar bunun neyine gider, yüzü turşu gibi olmuş Şarkıcı Tuğba Ekinci'den Cem Yılmaz'a sert eleştiri: Kadınlar bunun neyine gider, yüzü turşu gibi olmuşKerem Bursin, eski sevgilisi Serenay Sarıkaya'nın Cem Yılmaz'la aşk yaşaması hakkında konuştu Kerem Bursin, eski sevgilisi Serenay Sarıkaya'nın Cem Yılmaz'la aşk yaşaması hakkında konuştuCem Yılmaz'dan Serenay Sarıkaya'nın eski aşkı Kerem Bursin'e gönderme: Bir bu kalmıştı Cem Yılmaz'dan Serenay Sarıkaya'nın eski aşkı Kerem Bursin'e gönderme: Bir bu kalmıştıTarık Mengüç, kendisine verdiği sözü tutmayan Cem Yılmaz'a ateş püskürdü: Aşklarından sıra gelmedi Tarık Mengüç, kendisine verdiği sözü tutmayan Cem Yılmaz'a ateş püskürdü: Aşklarından sıra gelmediCem Yılmaz, Müslüm Gürses'in Yıkıla Yıkıla şarkısını paylaştı Cem Yılmaz, Müslüm Gürses'in Yıkıla Yıkıla şarkısını paylaştı
15 Şubat 2020 Cumartesi 10:59

Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Cem Yılmaz, Magazin, Son Dakika
YORUMLAR (1)
  • S.S.K : CEM YILMAZ TAM BIR KADIN AVCISI..... YAŞA BILE BAKMIYOR, ISTEDIGINI ELDE EDIYOR. VAR CEM"DE BIRSEYLER :-)
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Son Dakika