İstanbul'da, restorana giren hırsız elini kolunu sallayarak para dolu çantayı çaldı! O anlar kamerada

Fatih'te sabah saatlerinde restoranın boş olamasını fırsat bilen bir hırsız, içinde 40 bin TL olan çantayı çalarak kayıplara karıştı. Hırsızın rahat tavırları kameraya yansıdı.

Fatih'te boş bir restorana giren hırsız, içinde yaklaşık 40 bin TL para olan çantayı koluna takıp çıktı. Hırsızın rahatlığı "Bu kadarına da pes" dedirtti. O anlar kameraya yansıdı.

Olay, Küçük Saray Caddesi üzerinde bulunan bir pide lahmacun salonunda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre geçtiğimiz perşembe günü iş yerini açan Ali İhsan Adalı, daha sonra arka kısma geçerek çalışmalarına başladı. Bu sırada dışarıdan geçen bir kişi dükkanda kimsenin olmadığını görünce içeri girdi. Önce çekmeceleri karıştıran şahıs çekmecelerde bir şey bulamayınca etrafına bakındı. Askıda asılı olan çanta görün şahıs, çantayı koluna takarak dükkandan çıktı.

KAMERALARA SANİYE SANİYE YANSIDI

İçeri giren şüpheli, içinde bin 550 euro ile yaklaşık 10 bin TL bulunan çantayı koluna takıp çıktı. Bu anlar ise iş yeri güvenlik kamerasına anbean yansıdı. Görüntülerde kişinin içeri girdiği, çekmeceleri karıştırdığı ve daha sonra asılı olan para dolu çantayı çalıp, hiçbir şey olmamış gibi koluna takıp gittiği görülüyor.

"İÇİNDE BİN 550 EURO VE 10 BİN LİRA PARAYLA KAYIPLARA KARIŞTI"

İşini bitirdikten sonra çantanın olmadığını gören ve hemen polise haber veren Ali İhsan Adalı o anları anlatarak, "Sabah saat 08.30 ile 09.00 arası dükkana geldim. Dükkanı açıp çantamı astım, sonra içeriye girdim malzeme hazırlamak için. Zannedersem saat 9.30 civarı, şahsın biri içeriye giriyor ilk başta kasayı açıyor kasada bir şey olmadığını görünce çantayı alıyor. İçinde bin 550 euro ve 10 bin lira parayla kayıplara karışıyor. Elimizde kamera kayıtları da bulunuyor. Şahsı tanımıyoruz daha önce hiç görmedik" dedi.

Polis ekipleri çanta dolusu parayı çalıp kayıplara karışan kişinin bulunması için çalışma başlattı.

İstanbul'da, restorana giren hırsız elini kolunu sallayarak para dolu çantayı çaldı! O anlar kamerada - Son Dakika

Kaynak: İHA

11 Eylül 2019 Çarşamba 08:48

Ali İhsan, Sabah, 3. Sayfa, Güncel
YORUMLAR (9)
 • isimsiz...! : işte bu haberleri görüpte afff isteyenler ceza indirimi isteyenler bir daha düşünsünnn...!!! bugün ona yarın bizeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  Cevap Yaz 3 2 Yayından Kaldır
 • Sessiz : Senin çantayı çoktan çalmışlar zaten de beynini çantada gezdirmemek lazımmış ,, gitmiş beyin
  2 2 Yayından Kaldır
 • TUNÇ06 : HIRSIZLIK VE DOLANDIRICILIK SUÇ MU? SUÇSA NEDEN HAPİS YATMAZLAR BUNLAR ..PİYASA BUNLARLA DOLU ...ÇAL DOLANDIR GEZ ..BU NE UTANMAZLIK .
  Cevap Yaz 6 1 Yayından Kaldır
 • Ali-Veli : Çanta ve çalınan para kilit altında olmadığı için hırsız serbest kalır. Mağdur bir bardak soğuk su içsin. Malesef kanunlar hırsızı koruyor.
  Cevap Yaz 6 2 Yayından Kaldır
 • GAKKOŞ : EĞER POLİS BULUNMASINI CANI GÖNÜLDEN İSTERSE 1 SAAT VERİYORUM BULMASA HİÇ BİR ŞEY BİLMİYORUM AMA İSTERSE HER POLİSİN İSPİYONCUSU VAR HER MAHALLEDE ADAMI VAR BULUR CİNAYETE BİR ŞEY DİYEMEM AMA HIRSIZLIK FARKLI POLİS BULUR YETER Kİ YUKARIDAN BİRAZ BASKI GÖRSÜN HADİ POLİSİM SEN YAKALARSIN 40 OOOTL Mİ YOKSA 550 EURO + 10.000 TL 13 - 14 BİN TL YAPAR HANGİSİ DOĞRU ÇELİŞKİ VAR BEYLER
  Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır