İstanbul'un göbeğinde, küçük çocuğun tramvaya asıldığı korkunç anlar kamerada!

İstanbul'da bir motosiklet sürücüsü, Bağcılar-Kabataş seferini yapan tramvaya asılan küçük bir çocuğu görünce şaşkına döndü. Küçük çocuğun hareket halinde tramvaya tutunarak gerçekleştirdiği tehlikeli yolculuk kask kamerasına yansıdı.

İstanbul'da Kabataş Meclis-i Mebusan Caddesi üzerinde seyreden motosiklet sürücüsü, Bağcılar-Kabataş seferini yapan tramvaya asılan küçük bir çocuğu görünce şoke oldu. Hareket halindeki tramvaya tutunan çocuğun gerçekleştirdiği tehlikeli yolculuk kask kamerasına yansıdı.

İstanbul'da görenleri şoke eden görüntüler geçtiğimiz Pazar günü saat 21.00 sıralarında Beyoğlu Kabataş'ta kaydedildi. Beyoğlu Kabataş Meclis-i Mebusan Caddesi üzerinde seyir halinde olan motosiklet sürücüsü, Bağcılar-Kabataş seferini yapan tramvaya küçük bir çocuğun asıldığını gördü.

KÜÇÜK ÇOCUK YÜREKLERİ AĞZA GETİRDİ

Manzara karşısında şoke olan sürücü, hemen çocuğu uyararak inmesini istedi. Ancak hareket halinde olan tramvaya tutunmaya devam eden çocuk, metrelerce bu şekilde seyretti. Çocuğun tehlikeli yolculuğu yürekleri ağza getirirken, o anlar ise kask kamerasına yansıdı.

İstanbul'un göbeğinde, küçük çocuğun tramvaya asıldığı korkunç anlar kamerada! - Son Dakika

Kaynak: İHA

08 Ekim 2019 Salı 09:57

İstanbul, Bağcılar, Kabataş, 3. Sayfa, Güncel
YORUMLAR (5)
  • Fermandar demirci : Böyle bir cocuğun derhal korumaya alinmasi lazim bunlar boyle buyudukce yillar sonra basimiza bella olurlar okuyup fuzenli bir hayata gecmeleri icin bu devlerin bir an önce adim atilmasi lazim binlerce yollarda yaljn ayakla calisan cocuklar var
    Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Ali : Gidecek parası olmadığı için kendi hayatını tehlikeye atıp tutunup gitmeye çalışmış olabilir.
    Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır